Олімпійські та Паралімпійські ігри в Токіо можуть провести без іноземних глядачів

Японія вирішила провести Олімпійські та Паралімпійські ігри в Токіо цього літа без іноземних глядачів через стурбованість японської громадськості щодо поширення COVID-19.

Про це повідомляє інформаційне агентство Kyodo з посиланням на офіційних осіб, обізнаних у цьому питанні, пише Громадське, передає NNS.

Kyodo пише, уряд дійшов до висновку, що прийняти іноземних фанатів буде неможливо, зважаючи на стурбованість японців щодо поширення COVID-19 та виявлення більш заразних варіантів коронавірусу.

Агентство зазначає, що церемонія відкриття Олімпіади, за рішенням влади, теж відбудеться без глядачів.

«Організаційний комітет вирішив, що необхідно провести церемонію в північно-східній префектурі Фукусіма за закритими дверима, дозволивши відвідати її тільки учасникам і запрошеним гостям, щоб уникнути великих скупчень людей під час пандемії»,цитує Kyodo посадовців.

Нагадаємо, Олімпійські ігри мають відбутися в Токіо з 23 липня по 8 серпня. Опитування показують, що більшість японців не хочуть, щоб їх відвідували іноземці, побоюючись великого напливу людей та швидкого поширення вірусу.

Літні Олімпійські ігри в Токіо мали відбутися ще у 2020 році, але тоді через пандемію коронавірусу змагання перенесли на рік.

Прем’єр-міністр Японії Йосіхіде Суґа на початку року запевнив, що у 2021 році в країні точно відбудуться Олімпійські та Паралімпійські ігри.

To Top