Низка країн ЄС відновлюють використання вакцини AstraZeneca

Щонайменше 10 країн Європейського Союзу вирішили відновити використання вакцини проти коронавірусу від компанії AstraZeneca. Раніше щеплення цим препаратом призупинили через повідомлення про можливі побічні ефекти.

Про це повідомили The Guardian та Reuters, пише Громадське , передає NNS.

Так, Італія, Франція, Латвія, Литва та Кіпр відновлять вакцинацію у п’ятницю, 19 березня.

Португалія, Нідерланди та Іспанія вирішили відновити використання вакцини після понеділка, 22 березня. А Іспанія знову почне використовувати вакцину з 24 березня.

З 19 березня використання вакцини AstraZeneca відновлять у Німеччині. Про це повідомив міністр охорони здоров’я країни Єнс Шпан, цитує The Guardian.

Reuters із посиланням на міністра охорони здоров’я Словенії Янеза Поклукара пише, що з 19 березня застосування вакцини AstraZeneca відновлять і в цій країні.

Таке рішення країни ухвалили після того, як Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) заявило, що вакцина AstraZeneca безпечна та ефективна.

Раніше низка країн оголосила про тимчасове призупинення щеплення вакциною AstraZeneca після повідомлень про можливі побічні ефекти.

Однак так вирішили далеко не всі країни. Для прикладу, як пише BBC, Австрія відмовилася лише від деяких партій вакцин, а ось Бельгія, Польща та Чехія повідомили, що продовжать вакцинацію AstraZeneca.

ВООЗ рекомендує продовжити використання вакцини AstraZeneca

AstraZeneca заявила про безпечність своєї вакцини проти коронавірусу

To Top