Нещасні люди, васали та мерзота: Медведєв присвятив Україні агресивну статтю

Заступник голови РНБО Росії, колишній президент та прем’єр РФ Дмитро Медведєв вважає, що з нинішньою українською владою Москві немає про що домовлятися, тому варто чекати наступної влади.

Про це він написав у досить різкій статті, повній агресивних випадів на адресу України та української влади. Статтю опублікувало російське видання Коммерсант. Видання зазначило, що “публікує її в авторській редакції”.

Про це NNS дізнався з повідомлення ВВС Україна.

Медведєв пише, що українські керівники – “люди, що не мають жодної стійкої самоідентифікації. Нещасні люди”.

Він зазначає, що президент України Володимир Зеленський, людина “з певним етнічним корінням”, яка говорила російською та заробляла, в тому числі в Росії, ставши президентом, “повністю змінив політичну і моральну орієнтацію”.

“Почав ревно служити найбільш оскаженілим націоналістичним силам України,обурюється Медведєв. – Можна тільки уявити, наскільки огидно йому було зробити таке моральне “сальто-мортале”. Це нагадує божевільну ситуацію, коли представники єврейської інтелігенції у нацистській Німеччині з ідейних причин попросилися б на службу в СС”.

Експрезидент РФ пише, що через це в Україні з’являються “ублюдочні документи”, на кшталт закону про корінні народи, “дебільні Кримські платформи” та моляться “за блаженну пам’ять терористів та юдофобів Бандери та Шухевича”.

“Йому (Зеленському – Ред.) відверто гидко потурати цим настроям, вся історія його життя, життя його родини повстає проти такої мерзоти. Нормальна, порядна людина просто не змогла б цього робити. Але, на жаль, треба. Інакше розмажуть мізки по стінах”,пише Медведєв і додає “вивернута навиворіт людина”.

У такій ситуації, на думку представника російського РНБО, домовлятися з українською владою для Росії неможливо.

Він натякає на те, що Захід керує Україною.

“А нам з васалами справу мати немає сенсу. Справи треба вести з сюзереном”,заявив Медведєв.

Він пропонує дочекатися, доки в Україні зміниться “нормальна” влада.

“Росія вміє чекати, ми люди терплячі”,додає Медведєв.

У статті Медведєв також публікує начебто “документи, які не публікувалися” та українську приказку “Коза з вовком тягалася, тільки шкура від кози зосталася”. Щоправда, аж з двома помилками.

У Києві на високому рівні заяву Медведєва ще не коментували.

Речник української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) перемовин щодо Донбасу Олексій Арестович у Facebook відреагував на статтю іронічно, зазначивши, що розглядати її слід “не історично, а психоаналітично”.

“Балалайка все та ж – “зовнішнє управління, ко-ко-ко, слабка влада, народ, що не визначився, фашисти”,пише Арестович.

“Московська держава – єдиний відомий сьогодні історичний конструкт, початок якого лежить за його межами. Звідси – вічне їхнє відчуття певної фрейдистської незаповненості, яку вони намагаються відпрацьовувати, заповнивши Україною, своєю історичною прабатьківщиною, обидві свої голови – до відмови”.

Уже не вперше російські керманичі присвячують Україні довгі тексти. У липні статтю зі своїм трактуванням всієї української історії опублікував президент РФ Володимир Путін.

У ній Путін вкотре доводив тезу про те, що Україна та Росія – один народ та переконував, що Київ перебуває під зовнішнім управлінням. Тоді чимало істориків розкритикували трактування історії російським президентом.

Український президент Володимир Зеленський також розкритикував творчість російського колеги.

“Але ми, повторю ще раз, не один народ. Були б одним народом, то в Москві, швидше за все, ходили б гривні, а над Держдумою майорів би жовто-блакитний прапор”,наголосив президент України.

Тези ж про “зовнішнє управління” України, за словами українського президента, – “суто пропагандистська мантра для внутрішнього споживача в самій Росії”.

To Top