Купити квартиру в Дніпрі

Без категорії

[:ru]Названы вредные для здоровья гигиенические привычки времён СССР[:ua]Названі шкідливі для здоров’я гігієнічні звички часів СРСР[:]

[:ru]Многие люди старшего поколения до сих пор убеждены, что гигиена в СССР была “правильной”, а современные средства, наоборот, опасны для здоровья.

На самом деле вред организму долгие годы наносили и наносят по сей день советские гигиенические привычки, информирует Ukr.Media , передает НСН.

Мыться хозяйственным мылом

Многие люди в СССР из-за отсутствия альтернатив и в качестве геля для душа, и в качестве шампуня использовали хозяйственное мыло. Более того, так поступать им советовали популярные газеты вроде “Известий”.

И никто даже не догадывался о том, что это мыло наносит непоправимый вред здоровью. Кроме жирных кислот, саломаса и щелочи в состав хозяйственного мыла входили едкий натрий и канифоль. Люди настолько привыкли к данному средству гигиены, что даже перестали обращать внимание на жжение, спровоцированное попаданием мыла в глаза или рот.

Современные медики давно пришли к выводу, что хозяйственное мыло снижает иммунитет и провоцирует развитие дерматита .

Использовать вместо туалетной бумаги газету

Поскольку ежедневной периодики в СССР было много, а туалетная бумага в дефиците, первая нередко находила свое место рядом с унитазом. Но даже когда туалетная бумага начал появляться в городах, люди продолжали пользоваться газетами, не понимая, зачем тратиться на то, что в результате отправится на помойку. И всем было безразлично, что в составе газетной краски присутствует хромат и сульфид свинца. Кстати, свинцовые загрязнения организма неизбежно приводят к развитию опухолей.

Снимать косметику одеколоном

Несмотря на то, что первая декоративная косметика появилась у советских женщин еще в конце 40-х, средства для снятия макияжа можно было увидеть на прилавках только после 1981 года. Сначала девушки избавлялись от краски на лице с помощью мыла, но поскольку оно обжигало слизистую, вскоре они придумали более щадящую альтернативу – снимать макияж одеколоном. Вот только и он приносил больше вреда, чем пользы. Парфюм содержащий спирт травмировал глаза, а на лице и губах оставлял следы шелушения.

Но, несмотря на это, даже главный стоматолог партийно-правительственной элиты того времени уверял, что нет лучшего средства для дезинфекции зубной щетки , чем одеколон. И, к сожалению, большинство людей ему верили.[:ua]Багато людей старшого покоління досі переконані, що гігієна в СРСР була “правильною”, а сучасні засоби, навпаки, небезпечні для здоров’я.

Насправді ж шкоди організму довгі роки наносили і наносять донині радянські гігієнічні звички, інформує Ukr.Media, передає НСН.

Митися господарським милом

Багато людей в СРСР через відсутність альтернатив і в якості гелю для душу, і в якості шампуню використовували господарське мило. Навіть більше, так чинити їм радили популярні газети на кшталт “Известий”.

І ніхто навіть не здогадувався про те, що це мило завдає непоправної шкоди здоров’ю. Крім жирних кислот, саломасу та лугу до складу господарського мила входили їдкий натрій і каніфоль. Люди настільки звикли до даного засобу гігієни, що навіть перестали звертати увагу на печіння, спровоковане попаданням мила в очі або рот.

Сучасні медики давно прийшли до висновку, що господарське мило знижує імунітет і провокує розвиток дерматиту.

Використовувати замість туалетного паперу газету

Оскільки щоденної періодики в СРСР було багато, а туалетний папір в дефіциті, перша нерідко знаходила своє місце поряд з унітазом. Але навіть коли туалетний папір почав з’являтися в містах, люди продовжували користуватися газетами, не розуміючи, навіщо витрачатися на те, що в результаті відправиться на смітник. І всім було байдуже, що в складі газетної фарби присутній хромат і сульфід свинцю. До речі, свинцеві забруднення організму неминуче призводять до розвитку пухлин.

Знімати косметику одеколоном

Попри те, що перша декоративна косметика з’явилася у радянських жінок ще в кінці 40-х, засоби для зняття макіяжу можна було побачити на прилавках лише після 1981 року. Спочатку дівчата позбувалися фарби на обличчі за допомогою мила, але оскільки воно обпікало слизову, незабаром вони придумали більш щадну альтернативу — знімати макіяж одеколоном. Ось тільки й він приносив більше шкоди, ніж користі. Парфум який містив спирт травмував очі, а на обличчі і губах залишав сліди лущення.

Але, попри це, навіть головний стоматолог партійно-урядової еліти того часу запевняв, що немає кращого засобу для дезінфекції зубної щітки, ніж одеколон. І, на жаль, більшість людей йому вірили.[:]

To Top
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу