Для дітей створять окрему версію Instagram

Розробники соціальної мережі Facebook працюють над новою версією Instagram, призначеною для дітей віком до 13 років. Батьки зможуть контролювати використання дітьми додатку.

Як повідомляє портал BuzzFeed, про створення додатка Instagram Kids стало відомо з листа віцепрезидента Instagram Вішала Шаха до співробітників соцмережі — документ є в розпорядженні видання. Там він зазначив, що оновлення дозволить дітям «вперше безпечно користуватися платформою», пише Громадське, передає NNS.

У коментарі виданню керівник Instagram Адам Моссері повідомив, що компанія знає, що «все більше і більше дітей» хочуть використовувати такі програми, як Instagram. Але перевірка їхнього віку була проблемою, оскільки люди не підтверджують свої особисті дані документами.

«Тут нам потрібно багато зробити. Частиною рішення є створення версії Instagram для молоді або дітей, де батьки мають прозорість і контроль. Це одна з речей, яку ми досліджуємо»,запевнив він.

Навіщо окремий додаток?

Зараз у стандартній версії Instagram можна реєструватися тільки з 13 років. Але багато підлітків обходять це обмеження. У майбутньому, як недавно заявили в Instagram, додаток обладнають функцією, яка буде самостійно перевіряти вік користувача за допомогою штучного інтелекту. Як саме — поки що невідомо.

Bloomberg цитує слова іншого співробітника компанії, представника Facebook Джо Осборна, який зазначив, що все більше дітей запитують у батьків дозволу користуватися різними додатками для спілкування з друзями.

«Зараз у батьків не так багато варіантів відповіді на це питання, саме тому ми працюємо над створенням нових продуктів. Тепер ми хочемо створити додаток, яке допоможе дітям спілкуватися, відкривати для себе нові інтереси та знаходити хобі, але робити це під батьківським наглядом»,наголосив він.

Зазначимо, що Instagram вирішив захистити підлітків від небажаних повідомлень з боку дорослих. Соцмережа заборонить повнолітнім користувачам писати дітям, які на них не підписані.

To Top