Десятки жінок подали до суду на Pornhub: в чому причина

Понад 30 жінок подали до суду на компанію-власницю сайту Pornhub.

Вони звинувачують сервіс в експлуатації відео з ними, яке завантажили на портал без згоди. Про це повідомляє BBC та NBC News, передає Громадське, інформує NNS.

Позов подали до суду у Каліфорнії, компанію MindGeek звинувачують у порушенні законодавства про торгівлю сексуальної продукції, розповсюдженні дитячої порнографії тощо.

У позові компанію-власницю Pornhub називають «злочинним підприємством», яке закуповує та використовує відео, які зробили внаслідок сексуального насильства та торгівлі людьми. Жінки зазначають, що вони постраждали від зґвалтування, сексуальної експлуатації та торгівлі людьми. Вони кажуть, що відео з ними опублікували на Pornhub без їхньої згоди.

У Pornhub звинувачення називають «абсурдними та надуманими». Там стверджують, що модератори перевіряють завантажені відео, а також розслідують «будь-які скарги щодо контенту».

У компанії зазначили, що мають «запобіжні заходи, зокрема заборону на завантаження відео від неперевірених користувачів».

Проте, як пише BBC, порносайт не вимагає від своїх користувачів підтвердити особу чи вік тих, хто присутній на відео. Також не потрібно підтверджувати згоду людей, присутніх у ролику, що може призвести до зловживань.

Скандал із PornHub

Сайт почав змінювати свою політику щодо завантажених відео наприкінці 2020 року після того, як на початку грудня в газеті The New York Times вийшла стаття про те, як порносайт заробляє на насильстві над неповнолітніми.

11 грудня найбільші платіжні системи Visa і Mastercard заборонили здійснювати операції зі своїми картками на сайті. У PornHub після цього заявили, що заблокували всі неперевірені відео (а це мільйони роликів) і почнуть їх перевіряти.

У квітні 2021 року повідомили, що видалили понад 650 тисяч роликів, на яких були зображені неповнолітні, секс без згоди та насильство над тваринами.

To Top