Купити квартиру в Дніпрі

Без категорії

[:ru]О чем говорил Путин в своем послании к Совету Федерации РФ[:ua]Про що говорив Путін у своєму посланні до Ради Федерації РФ[:]

[:ru]Президент России Владимир Путин пообещал жесткие и асимметричные действия в ответ на притеснения интересов России. Об этом он заявил в своем послании к Совету Федерации РФ в среду, передает НСН, ссылаясь на прямую трансляцию выступления и на ВВС Украина.

В начале речи Путин сказал, что в основном будет говорить о внутренних делах, а внешней политике и вопросам безопасности пообещал уделить “буквально несколько слов”. Основная часть речи президента была посвящена экономическим и социальным вопросам. Глава государства обещал россиянам поддержку государства в виде дешевых кредитов и различных выплат, повышение качества здравоохранения и образования, газификацию маленьких населенных пунктов и тому подобное.

Внешней политике Путин посвятил несколько минут в конце речи, но в очень резкой форме.

Он подчеркнул, что свои интересы Россия будет защищать в рамках международного права и не хочет “сжигать мосты”, но возмутился “недружественными акциями в отношении России”.

“Мы ведем себя очень сдержанно, можно сказать прямо без иронии – скромно. Часто вообще не отвечаем не только на недружественные акции, но даже на откровенное хамство, – заявил Путин. – Но цепляют Россию то тут, то там, без всяких причин. И, конечно, вокруг них сразу, как вокруг Шерхана, крутятся всякие мелкие табаки, все как у Киплинга, подвывают, чтобы задобрить своего суверена”.

Эти слова Путина собравшиеся встретили аплодисментами.

После этого президент пообещал жесткий ответ всем недоброжелателям.

“Мы действительно не хотим сжигать мосты, но, если кто-то воспринимает наши добрые намерения как безразличие или слабость и сам намерен окончательно сжечь или даже взорвать эти мосты, он должен знать, что ответ России будет асимметричной, быстрой и жесткой”, – заявил президент РФ.

“Организаторы любых провокаций, которые коренным образом угрожают нашей безопасности, пожалеют о содеянном так, как давно ни о чем не жалели”, – пригрозил Путин.

Он выразил надежду, что никто не станет переходить относительно России “так называемую ” красную линию”.

“А где она (красная линия) будет проходить, это мы будем определять в каждом конкретном случае сами”, – добавил Путин.

В послании Путин также упомянул экс-президента Украины Виктора Януковича, который сбежал в Ростов-на-Дону в 2014 году после Евромайдана. Он в очередной раз назвал те события в Украине госпереворотом и сравнил ситуацию с недавним сообщением о якобы попытке госпереворота в Беларуси.

“Даже такие вопиющие действия не находят осуждения у так называемого коллективного Запада, никто этого словно не замечает, – заявил Путин. – Практика организации госпереворотов, планирование политических убийств, в том числе высших должностных лиц, это уже слишком. Все границы уже перешли”.

Напомним, в последние месяцы отношения России и Запада особенно сильно обострились.

15 апреля США ввели новые санкции в отношении РФ. Вашингтон обвинил РФ в попытке подорвать проведение свободных и справедливых выборов в США и странах-союзниках, а также во вредительских действиях в американском киберпространстве.

Впоследствии дипломатическая война вспыхнула между Россией и Чехией.

18 апреля Прага выслала из страны 18 российских дипломатов из-за подозрения в причастности российских спецслужб к взрыву на складе боеприпасов в 2014 году. Россия ответила симметрично.

Особое внимание было приковано к посланию Путина из-за Украины. Ведь ожидалось, что именно в этой речи президент РФ даст понять, какими будут его дальнейшие действия.

В течение последнего месяца Россия системно наращивала военное присутствие на границах с Украиной. Обострилась ситуация на Донбассе в целом, но все призывы Украины и международного сообщества прекратить эскалацию Россия до сих пор оставляла без внимания.

Следовательно, главный вопрос, который возник в последние недели, – действительно ли Россия готовит новую большую войну с Украиной, идет ли речь только об игре мышцами.

У Путина ответили на предложение Зеленского встретиться на Донбассе[:ua]Президент Росії Володимир Путін пообіцяв жорсткі та асиметричні дії у відповідь на утиски інтересів Росії. Про це він заявив у своєму посланні до Ради Федерації РФ у середу, передає НСН, посилаючись на пряму трансляцію виступу та на ВВС Україна.

На початку промови Путін сказав, що в основному говоритиме про внутрішні справи, а зовнішній політиці та питанням безпеки пообіцяв приділити “буквально кілька слів”. Основна частина промови російського президента була присвячена економічним та соціальним питанням. Глава держави обіцяв росіянам підтримку держави у вигляді дешевих кредитів та різноманітних виплат, підвищення якості охорони здоров’я та освіти, газифікацію маленьких населених пунктів тощо.

Зовнішній політиці Путін справді присвятив декілька хвилин наприкінці промови, але у дуже різкій формі.

Він наголосив, що свої інтереси Росія буде захищати в рамках міжнародного права і не хоче “спалювати мости”, але обурився “недружніми акціями стосовно Росії”.

“Ми поводимося надзвичайно стримано, можна сказати прямо без іронії – скромно. Часто взагалі не відповідаємо не лише на недружні акції, але навіть на відверте хамство, – заявив Путін. – Але чіпляють Росію то тут, то там, без всяких причин. І, звичайно, навколо них відразу, як навколо Шерхана, крутяться всякі дрібні табаки, все як у Кіплінга, підвивають, щоб задобрити свого суверена”.

Ці слова Путіна присутні зустріли аплодисментами.

Після цього президент пообіцяв жорстку відповідь всім недоброзичливцям.

“Ми справді не хочемо спалювати мости, але, якщо хтось сприймає наші добрі наміри як байдужість чи слабкість і сам має намір остаточно спалити чи навіть підірвати ці мости, він має знати, що відповідь Росії буде асиметричною, швидкою і жорсткою”, – заявив президент РФ.

“Організатори будь-яких провокацій, які корінним чином загрожують нашій безпеці, пошкодують по скоєне так, як давно ні про що не шкодували”, – пригрозив Путін.

Він висловив сподівання, що ніхто не стане переходити щодо Росії “так звану червону лінію”.

“А де вона (червона лінія) буде проходити, це ми будемо визначати в кожному конкретному випадку самі”, – додав Путін.

У посланні Путін також згадав експрезидента України Віктора Януковича, який втік в Ростов-на-Дону у 2014 році після Євромайдану. Він вкотре назвав тодішні події в Україні держпереворотом і порівняв ситуацію з нещодавнім повідомленням про начебто спробу держперевороту в Білорусі.

“Навіть такі кричущі дії не знаходять осуду у так званого колективного Заходу, ніхто цього наче не помічає, – заявив Путін. – Практика організації держпереворотів, планування політичних вбивств, в тому числі найвищих посадових осіб, це вже занадто. Всі кордони перейшли вже”.

Нагадаємо, в останні місяці відносини Росії та Заходу особливо сильно загострилися.

15 квітня США запровадили нові санкції щодо РФ. Вашингтон звинуватив РФ у спробі підірвати проведення вільних і справедливих виборів у США і країнах-союзниках, а також у шкідливих діях в американському кіберпросторі.

Згодом дипломатична війна спалахнула між Росією та Чехією.

18 квітня Прага вислала з країни 18 російських дипломатів через підозри у причетності російських спецслужб до вибуху на складі боєприпасів у 2014 році. Росія відповіла симетрично.

Особлива увага була прикута до послання Путіна через Україну. Адже очікувалося, що саме у цій промові президент РФ дасть зрозуміти, якими будуть його подальші дії.

Протягом останнього місяця Росія системно нарощувала військову присутність на кордонах з Україною. Загострилася ситуація на Донбасі в цілому, але усі заклики України та міжнародної спільноти припинити ескалацію Росія досі залишала без уваги.

Відтак, головне питання, яке постало в останні тижні, – чи справді Росія готує нову велику війну з Україною, чи йдеться лише про гру м’язами.

У Путіна відповіли на пропозицію Зеленського зустрітися на Донбасі[:]

To Top
Ще новини ⬇
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×