Які 2 найкращих мобільних додатки для відеодзвінків

Користувачі смартфонів активно використовують мобільні додатки і месенджери для дзвінків і спілкування з іншими абонентами

У період карантину онлайн-спілкування стало невід’ємною частиною життя, адже навіть робота і навчання перейшли в онлайн-формат. За критеріями зручності, інформаційної безпеки, продуктивності і надійності серед усіх мобільних додатків для відеодзвінків лідирує Zoom. На другому місці – Skype. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA.

Серед месенджерів і соцмереж для обміну повідомленнями найпопулярніші серед користувачів – Telegram, Viber і Facebook Messenger. Skype і Zoom використовуються для проведення відеоконференцій і особистого спілкування. Максимальна кількість учасників в конференції Zoom – 100 осіб, Skype – 50.

Використовувати обидва додатки можна як на смартфонах, так і на ПК. Якщо Skype відомий ще з 2000-х, то Zoom здобув популярність в умовах пандемії 2020 року, хоча сам сервіс з’явився ще в 2013 році.

Skype повністю безкоштовний, у Zoom в безкоштовній версії є обмеження на тривалість одного дзвінка – 40 хвилин, а щоб зняти це обмеження необхідно сплатити передплату за 14 доларів. Якість відеозв’язку в Zoom трохи краще, і він більш оптимізований під роботу з малопотужними комп’ютерами і смартфонами.

Skype залишається популярним для особистих розмов, а Zoom – в процесі роботи і навчання. Обидві програми активно використовуються і мають свою аудиторію.

До речі, нещодавно “NNS” писав: На випадок чергового збою – названі кращі альтернативи WhatsApp, Viber і Facebook серед інших месенджерів

To Top