В Instagram обіцяють виправити ситуацію – будуть попереджати підлітків про шкідливий контент

Facebook відреагував на звинувачення в ігноруванні впливу Instagram на психічне здоров’я підлітків. У компанії обіцяють виправити ситуацію

Instagram і Facebook приймуть заходи, які будуть включати в себе попередження про споживання занадто великої кількості шкідливого контенту. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті Сьогодні.

“Ми збираємося представити дещо, що, як я думаю, буде мати велике значення: саме тут наші системи бачать, що підліток переглядає один і той же контент знову і знову”

Цей вміст може не сприяти їх добробуту, тому ми підштовхнемо їх до перегляду іншого контенту”, – розповів віце-президент Facebook з глобальних справ Нік Клегг на шоу CNN State of Union.

Клегг також сказав, що Instagram працює над новим батьківським контролем, щоб дорослі могли контролювати контент, який переглядають підлітки.

Він додав, що компанія також додасть функцію “зробити перерву”, щоб спонукати підлітків деякий час не використовувати Instagram. Втім, поки невідомо, як ця функція буде працювати.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Google не дозволить розміщувати рекламу контенту, який містить неправдиві твердження про зміну клімату.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To Top