В аптеках Німеччини з 7 липня можна купити коноплі – запущено продаж канабісу

У Німеччині запустили продаж канабісу в медичних цілях

В аптеках Німеччини почалася організований державою продаж канабісу в медичних цілях. З середи, 7 липня, німецькі аптеки можуть отримувати для пацієнтів коноплі в якості лікарського засобу, що відповідає нормам, встановленим для медичних препаратів, від Федерального інституту медикаментів та виробів медичного призначення (BfArM). Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті UNN.

невідомо

Як повідомило відомство у Бонні, в аптеках канабіс буде продаватися за ціною 4,30 євро за грам (приблизно 138 грн).

Вирощуванням конопель у Німеччині займаються три компанії за дорученням Агентства з канабісу, розташованого в інституті BfArM. Однак надходження рослини з-за кордону продовжаться. Очікується, що протягом чотирьох років у Німеччині буде вироблено в цілому 10,4 тонни медичних конопель.

Довідка

Агентство з каннабису було створено для контролю за виробництвом канабісу в медичних цілях у 2017 році, коли в Німеччині дозволили використовувати коноплі в якості лікарського засобу. З тих пір лікарі можуть виписувати квітки або екстракт канабісу медичного призначення за рецептами.

Нагадаємо

Наприкінці червня цього року, комітет з питань охорони здоров’я підтримав законопроект про легалізацію медичного канабісу в Україні.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Завищення цін на ліки в аптеках України – результати перевірки

 

To Top