У Великобританії жінка 30 років не може здати на права – не допомагають ні інструктори, ні гіпнотизери

Жінка більше 30 років не може отримати права – заради досягнення своєї мети вона змінила вже близько семи інструкторів з водіння, а також зверталася за допомогою до гипнотизерів.

У Великобританії 47-річна жінка на ім’я Ізабель Стедман вже більше 30 років не може здати іспит по водінню автомобіля, тому що кожен раз втрачає свідомість. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті «Дивогляд».

У 17 років Ізабель вперше сіла за кермо автомобіля. З того часу вона пройшла вже більше тисячі занять з водіння, але жодного разу не змогла скласти іспит на отримання водійського посвідчення.

Вся річ в тому, що жінка має сильну фобію і кожен раз, як вона сідає за кермо, втрачає свідомість.

Заради досягнення своєї мети Ізабель змінила вже близько семи інструкторів з водіння, а також зверталася за допомогою до гипнотизерів.

“Тим не менше, кожен раз, коли сідаю в машину, мені здається, ніби я ніколи раніше не була за кермом. Я цього не розумію. Схоже, я так нервую і перезавантажуюсь, що мозок просто відключається, і в результаті я падаю в обморок на кілька секунд. Коли прокидаюся, ми стоїмо на узбіччі дороги, тому що інструктору довелося схопитися за кермо”, – розповідає жінка.

Незважаючи на це, жінка жодного разу не потрапляла в ДТП. Вона досі вірить, що колись зможе здати іспит і вільно пересуватися автомобільними дорогами.

До речі, нещодавно “NNS” писав: На Одещині в розбитій машині знайшли людей в несвідомому стані – постраждалі у лікарні

To Top