У Польщі вбили 7-річного хлопчика з України

Влаштували різанину 27-річний чоловік і 28-річна жінка – громадяни України. Вони і дитина отримали ножові поранення

У польському місті Тарнув сталася сімейна сварка, в ході якої був смертельно поранений ножем 7-річний хлопчик з України. Про це сказав офіційний представник місцевої поліції Павло Клімек. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті SKEPTIK.

«У сімейній сварці брали участь 27-річний чоловік і 28-річна жінка – громадяни України. З ними в квартирі, яку вони знімали, була семирічна дитина. Всі отримали ножові поранення, у результаті дитина померла», – повідомив Клімек.

Лікарі намагалися врятувати життя дитині, але вона отримала колоті і різані ножові поранення, несумісні з життям. Чоловік і жінка з ножовими пораненнями потрапили до лікарні. Поліцейські очікують дозволу лікарів, щоб їх допитати.

Клімек повідомив, що все вказує на те, що чоловік і жінка є подружжям, оскільки мають однакове прізвище. Поліція уточнює, чи був загиблий хлопчик їхнім сином.

За словами Климека, сварка почалася всередині квартири, згодом чоловік з ножовими пораненнями лежав біля будинку, а поранена дружина втекла до сусідів.

Поліцейський уточнив, що українці знімали квартиру, в якій сталася трагедія, кілька місяців. А проживали в Польщі вони кілька років.

Прокуратура розпочала слідство по цій справі.

До речі, нещодавно “NNS” писав: У Польщі організовують протести після смерті 25-річного українця

 

 

 

To Top