У Євросоюзі заборонили використовувати певні види одноразових пластикових виробів

Які види пластикової продукції з сьогоднішнього дня заборонено використовувати в ЄС

В ЄС набула чинності директива, яка забороняє використання певних видів пластикової продукції. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті Українська Правда.

Директива про пластик одноразового використання встановлює суворі правила щодо зменшення кількості видів продукції і упаковки, які входять в десятку найбільш популярних предметів, забруднюючих європейські пляжі.

Згідно з директивою, там, де альтернативні варіанти є легкодоступними і доступними за ціною, одноразові пластмасові вироби будуть заборонені. Що стосується інших продуктів будуть докладені зусилля, щоб обмежити їх використання з допомогою дизайну та маркування і зобов’язань по очищенню тих, хто їх виробляє.

Про заборону домовилися в 2019 році, і держави-члени ЄС мали два роки, щоб ввести його в своє національне законодавство.

Згідно з директивою, з 3 липня заборонені наступні одноразові пластикові вироби: ватні палички, столові прилади, тарілки, мішалки, палички для їжі, соломинки, пінополістирол для одноразового використання контейнерів для їжі та напоїв, всі вироби з пластичної оксидно-руйнівної продукції.

Директива ЄС також передбачає, що в найближчі кілька років набудуть чинності інші заходи.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Що таке еко пакети?

 

 

To Top