Паралімпіада в Токіо відбудеться без глядачів

На Паралімпійських іграх у Токіо 2020 глядачам буде заборонено доступ до майданчиків для змагань через зростання рівня захворюваності COVID-19.

На більшість змагань Паралімпійських ігор у Токіо не допускатимуть глядачів через зростання рівня захворюваності на COVID-19 в японській столиці та сусідніх префектурах. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті Укрінформ.

Зазначається, що оргкомітет Паралімпіади незабаром цього дня проведе засідання за закритими дверима, на якому формалізує заходи безпеки в рамках змагань.

Зокрема, за словами чиновників, планується заборонити доступ глядачів до локацій в Токіо та сусідніх префектурах Сайтама і Тіба, де розташовані більшість майданчиків для змагань паралімпійців.

Утім, організатори планують допустити до спортивних локацій Паралімпіади в префектурі Сідзуока студентів в рамках підтримуваної урядом програми з розвитку освіти.

Як повідомлялося, XVІ літні Паралімпійські ігри в Токіо розпочнуться 24 серпня 2021 року. Паралімпіада-2020 триватиме 12 днів, протягом яких представники 168 країн світу змагатимуться за 540 комплектів нагород у 22 видах спорту.

Для української збірної ця Паралімпіада буде сьомою.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Літні Олімпійські ігри в Токіо: розклад

 

 

 

 

To Top