“Нова пошта” запустить свою авіакомпанію – будуть доставляти міжнародні вантажі

Українська компанія “Нова пошта” запустить свою авіакомпанію

Вона отримала назву Supernova Airlines і буде підкорятися “Новій пошті Глобал”. Рейси будуть здійснюватися з аеропортів “Бориспіль” і “Львів”. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті OBOZREVATEL

Supernova Airlines буде доставляти міжнародні вантажі. Як розповіли в “Новій пошті”,  вже було зареєстровано юрособу.

Далі слідує стандартна процедура, яку проходять всі авіакомпанії для запуску рейсів. Про перший рейс “Нова пошта” повідомить додатково.

“Для перевезення відправлень наших клієнтів ми співпрацюємо з авіакомпаніями-партнерами і дуже вдячні їм за плідну взаємодію. Однак обсяги перевезень постійно зростають і потрібно освоювати нові горизонти”, – заявив Юрій Беневитский, СЕО “Нової пошти Глобал”.

“Нова пошта” – компанія, яка надає послуги експрес-доставки документів, вантажів і посилок. Мережа налічує понад 8700 відділень по всій Україні. У 2020 році кількість відправлень перевищило аж 327 млн.

Раніше в “Новій пошті” випробували нову послугу – доставку з допомогою дрона. Компанія протестувала доставку за допомогою безпілотного літального апарату (БПЛА), повідомляли в прес-службі.

Посилка піднялася на висоту 300 метрів у 07:00 з аеродрому “Чайка” в столиці і прибула на аеродром “Коротич” в 12:00. Другий знаходиться в Харківській області.

До речі, нещодавно “NNS” писав: У “Нової пошти” хочуть відібрати популярну функцію

 

 

 

 

To Top