Міф про «здорові продукти» – які 5 з них помилково вважають корисними

Опубліковано список «здорових продуктів», які помилково вважають корисними і які слід виключити із свого продуктового кошика, так як вони збільшують ризик розвитку діабету та інших захворювань

Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті Storinka.

Експерти віднесли до них дієтичні газовані напої. У їх любителів підвищується ризик розвитку ожиріння і підвищеного рівня цукру в крові, так як в продукті містяться замінники цукру.

Також небезпечні і фруктові соки з супермаркетів. Автори відзначають, що при їх виготовленні використовуються хімікати, які небезпечні для здоров’я. Зокрема, фосфорна кислота руйнує емаль зубів, бензоат натрію і глутамат натрію можуть викликати напади астми, високий кров’яний тиск і інші ускладнення.

Ще одним «здоровим продуктом”, з яким треба бути обережним, є пластівці для сніданку. Вони багаті рафінованими вуглеводами, тому щоденний прийом такої їжі може негативно позначитися на змісті цукру в крові. Автори рекомендують перевіряти етикетку на вміст цукру і клітковини.

Фахівці рекомендують остерігатися «знежирених» йогуртів, які «не містять цукор”. Найчастіше, щоб компенсувати недолік смаку, в них додають штучні підсолоджувачі.

Завершують список ковбасні вироби, в яких є барвники і хімічні речовини, що запобігають швидкому псуванню продуктів. Вони збільшують ризик виникнення серцево-судинних захворювань і діабету II типу.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Названі три найбільш шкідливих для серця продукту, які небезпечні в будь-якому віці

 

To Top