Домашній вихованець вагою 222 кг – в Англії жінка виховує вдома свиню

В Англії жінка купила маленьку свинку. Вона не підозрювала, що вихованець так виросте

У Великобританії Алі Марріотт з Бедфордшира купила невеликого порося і виховувала як домашнього улюбленця. Правда, вона не підозрювала, що порося зросте в свиню вагою 222 кг. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті UNN, з посиланням на видання The Sun.

Деталі

“Свиня 5 років жила в будинку і любила сидіти на дивані і дивитися телевізор. Але потім їй стало мало місця, і тепер Мавіс живе поруч у сільському будинку з батьками Алі. Але Алі і діти щодня приходять поспілкуватися з улюбленицею. Алі попереджає, що купівля свині як вихованця – це лотерея. Наприклад, у Маіис були мініатюрні батьки, але це нічого не гарантує”, – повідомляють в The Sun


.

Її сім’я обожнює свиню Мавіс. Ім’я вихованець отримав на честь покійної бабусі. Вона дуже розумна, мила і може виконувати команди.

“Мавіс любить вести себе по-свинськи – перевертати сміттєві баки і квіткові горщики, а один раз замкнула жінку в кімнаті, засунувши замок п’ятачком. Алі довелося штовхати двері, поки не зламалася засувка. Ще тварина обожнює рудоволосих чоловіків, і місцевого коваля доводиться погано, так як вона наздоганяє його, щоб потертися об ногу”, – додають у виданні.

Відомо, що свині є соціальними, вони вміють дружити і намагаються триматися поруч з “близькими по духу”. Після кішки і собаки свиня є самим порядним домашнім тваринам. Також свині люблять купатися і з великим задоволенням плавають.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Мурахи як домашні улюбленці: новий тренд підкорює світ (фото)

 

To Top