Завантажте мобільний додаток сайту

Голландські військові приєдналися до робіт з очищення узбережжя Нідерландів від товарів із 270 морських контейнерів, які змило з одного з найбільших у світі вантажних суден.Про це повідомляє AFP.Сотні солдатів висадилися на світанку на острові Схірмонніког,
Голландські військові приєдналися до робіт з очищення узбережжя Нідерландів від товарів із 270 морських контейнерів, які змило з одного з найбільших у світі вантажних суден.

Про це повідомляє AFP.

Сотні солдатів висадилися на світанку на острові Схірмонніког, біля голландського північного узбережжя, де було виявлено закритий мішок із небезпечним порошком, змитим з корабля.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Another container being pulled out of the sea. #terschelling #wadden pic.twitter.com/1lYiHRuW8b

— Dr. Beau Oldenburg (@BeauOldenburg) January 3, 2019

Порошок був ідентифікований як “органічний пероксид”, легкозаймиста речовина, що використовуються для виготовлення пластмас.

Об’єкти, включаючи пластмасу та полістирол, продовжують припливати на берег голландських пляжів, а місцеві жителі допомагають в операції з очищення.

Зареєстрований у Панамі корабель MSC Zoe, який перевозив в основному іграшки, меблі та автозапчастини, загубив контейнери пізно у вівторок під час шторму в Північному морі.

Поки що близько 30 контейнерів були знайдені біля узбережжя Нідерландів і Німеччині.

Берегова охорона повідомила, що три контейнери, в яких перевозили органічний пероксид на MSC Zoe, не були знайдені і , ймовірно, затонули.

Источник: rubryka.com
Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!