Китай не виключає можливості використання “всіх необхідних заходів” проти будь-яких сил, які виступають проти мирного возз’єднання Тайваню і Китаю.Про це заявив президент Китаю Сі Цзіньпін під час виступу в парламенті, передає “Радіо
Китай не виключає можливості використання “всіх необхідних заходів” проти будь-яких сил, які виступають проти мирного возз’єднання Тайваню і Китаю.

Про це заявив президент Китаю Сі Цзіньпін під час виступу в парламенті, передає “Радіо Свобода”.

“Народ Тайваню повинен розуміти, що незалежність принесе лише труднощі. Незалежність Тайваню була неправильним кроком і зайшла в тупик. Натомість об’єднання — неминуча вимога для китайського народу. Пекін залишає за собою право вживати всіх необхідних заходів проти зовнішніх сил, які заважатимуть мирному возз’єднанню, і проти тайванських сепаратистських дій”, — зазначив Сі Цзіньпін.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

За словами лідера КНР, Пекін не сприйме жодних рухів, які сприятимуть незалежності Тайваню.

Сі Цзиньпін також наголосив, що стосунки з Тайванем – частина внутрішньої політики КНР, і застеріг іноземні країни від спроб втрутитися у процес.

Президент Тайваню Цай Інвень напередодні закликала Китай використовувати лише мирні заходи для врегулювання двосторонніх питань і заявила, що втручання Китаю в політичні й соціальні справи Тайваню наразі є найбільшим викликом для Тайваню.

До слова, Тайвань історично був однією з провінцій Китаю, яка від 1949 року існує як фактично окрема держава. Тоді як Тайвань має власну адміністрацію і де-факто є незалежним, він ніколи офіційно не проголошував незалежність від Китаю. Пекін вважає цей острів своєю провінцією.

Більшість держав світу офіційно стоїть на позиції КНР, визнаючи тільки цю державу, хоча має контакти і з Тайванем.

Источник: rubryka.com
Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори