Третина українців за рік не прочитала жодної книжки, інша третина – одну-п’ять.Про це йдеться в дослідженні, проведеному Центром економічних і політичних досліджень імені Разумкова на замовлення Читомо.Більшість із тих, хто не прочитав жодної книжки,
Третина українців за рік не прочитала жодної книжки, інша третина – одну-п’ять.

Про це йдеться в дослідженні, проведеному Центром економічних і політичних досліджень імені Разумкова на замовлення Читомо.

Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

Більшість із тих, хто не прочитав жодної книжки, пояснили це відсутністю бажання чи потреби, 11% завадила висока ціна, а 7% − відсутність хороших, цікавих, якісних і корисних книжок.

Соціологи звернули увагу, що найменше читають найбідніші верстви населення – кому вистачає лише на харчування або хто навіть змушений економити на їжі. Найбільше часу виділяють на читання мешканці великих міст, найменше – сіл.

Також жінки читають помітно частіше, ніж чоловіки (принаймні кілька разів на тиждень – відповідно 33% і 21%). Частіше за інших час для читання виділяють люди з вищою освітою, студенти, домогосподарки та пенсіонери.

Найпопулярніші жанри – сучасні детективи (40%) і класика (38%). Також третина опитаних впродовж року читали фантастику чи фентезі. Кожен 25-й чоловік читав любовні романи.

92% тих, хто читає електронні книжки, завантажує їх в інтернеті безкоштовно.

Книжки опинилися на п’ятому місці серед способів провести вільний час. Зате 58% українців щодня дивляться телевізор. Також у першій п’ятірці – читання ЗМІ, соцмереж і радіо.

Источник: rubryka.com
Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори