У високогірному селі Замагора Івано-Франківської області у двір одного з жителів впав метеорит, що призвело до пожежі в гаражі.Про це повідомляє ТСН.“Спочатку горець Богдан злякався і подумав, що хтось міг кинути на подвір’я гранату. Він зазначив, що
У високогірному селі Замагора Івано-Франківської області у двір одного з жителів впав метеорит, що призвело до пожежі в гаражі.

Про це повідомляє ТСН.

“Спочатку горець Богдан злякався і подумав, що хтось міг кинути на подвір’я гранату. Він зазначив, що гуркіт супроводжувався яскравим світлом. Чоловік вибіг на вулицю, щоб з’ясувати, що сталося, і побачив як горить гараж. Погасивши вогонь, Богдан знайшов камінь вагою близько двох кілограм”, – йдеться у повідомленні.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Зазначається, що журналісти провели експертизу космічного об’єкта, в результаті якої професор Олег Адаменко з Технічного університету нафти і газу підтвердив, що камінь дійсно є метеоритом.

Космічний об’єкт виявився хандрітом – найбільш поширеним типом кам’яних метеоритів.

Зазначається, що метеорит важить майже 2,5 кг, а у його складі є нікель.

Наразі знахідка знаходиться в музеї гуцульської магії.

Источник: rubryka.com
Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!