Одинадцять шкіл в південно-західній провінції Гуйчжоу Китаю ввели форму, яка підключена до системи розпізнавання осіб і має трекер GPS.Як пише ABC.net, поки це тільки тест нової форми в рамках експерименту.Якщо учень пропустить заняття, покине школу без дозволу
Одинадцять шкіл в південно-західній провінції Гуйчжоу Китаю ввели форму, яка підключена до системи розпізнавання осіб і має трекер GPS.

Як пише ABC.net, поки це тільки тест нової форми в рамках експерименту.

Якщо учень пропустить заняття, покине школу без дозволу або засне в класі, система повідомить про це вчителів і батьків, також спрацює звукова тривога.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Окрім того, батьки можуть відстежувати покупки, які їх дитина робить в школі, і встановлювати обмеження на витрати за допомогою мобільного додатку. За словами авторів, чіпи працюють виключно у приміщенні школи.

Як заявили розробники з Guizhou Guanyu Technology, форма витримує до 500 сеансів прання і продовжує роботу навіть при 150 градусах. “Розумний” одяг тестується з 2016 року – за цей час форму приміряли близько 800 учнів. Вони не можуть помінятися формою з іншою людиною через систему розпізнавання осіб на вході школи.

Источник: rubryka.com
Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!