Завантажте мобільний додаток сайту

Фото з Facebook.com/oleksandrkuts1 У Донецькій області створили 28 інклюзивно-ресурсних центрів.Про це повідомив голова Донецької військово-цивільної обласної адміністрації Олександр Куць у Facebook.«28

Фото з Facebook.com/oleksandrkuts1

У Донецькій області створили 28 інклюзивно-ресурсних центрів.

Про це повідомив голова Донецької військово-цивільної обласної адміністрації Олександр Куць у Facebook.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

«28 інклюзивно-ресурсних центрів (ІРЦ) створили на Донеччині… Планували відкрити 27 інклюзивно-ресурсних центрів, але завдяки спільним зусиллям знайшли можливості і створили на один центр більше», – написав очільник області.

Він зазначив, що обладнати центри допомогла держава: на ці потреби місцевим бюджетам було виділено 7 млн 52 тис 900 грн державної субвенції.

Для методичного супроводу роботи ІРЦ відкрили обласний ресурсний центр підтримки інклюзивної освіти, де проводяться тренінги для директорів та педагогів.

Куць додав, що в регіоні також розвивають інклюзивне навчання і в загальноосвітніх школах. Якщо у 2017-2018 роках на Донеччині функціонувало 60 класів з інклюзивною формою навчання для 139 дітей, то у 2018-2019 навчальному році таких класів вже 149, їх відвідує 258 школярів. За рік збільшилася кількість дітей, які займаються у спеціальних класах – з 299 до 315, хоч кількість класів та сама – 19.

Керівник області нагадав, що на Донеччині особливих освітніх послуг всього потребує близько 50 тисяч дітей.

Источник: rubryka.com
Автор: Администратор

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!