Споглядання процесу зварювання для звичайного перехожого не може серйозно пошкодити зір або призвести до його втрати.Про це розповіла на своїй сторінці в Facebook в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.“Відповіла на питання, чи можна безпечно
Споглядання процесу зварювання для звичайного перехожого не може серйозно пошкодити зір або призвести до його втрати.

Про це розповіла на своїй сторінці в Facebook в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

“Відповіла на питання, чи можна безпечно дивитися на “зварювання”. Мається на увазі процес зварювання – технологія, коли спеціаліст з допомогою інструментів сплавляє метали, і від цього утворюються специфічні іскри. Страх про те, що навіть миттєвий погляд на них може серйозно пошкодити зір або навіть призвести до його втрати – перебільшений. Тому ми цей міф зруйнували”, – сказано в повідомленні.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

В інтерв’ю з Yanina Sokolova відповіла на багато запитань громадян, зокрема — чи можна безпечно дивитися на…

Gepostet von Уляна Супрун am Dienstag, 25. Dezember 2018

Супрун пояснила, що пошкодження зору дуже малоймовірно, якщо ви на вулиці помітили, що десь працює зварник.

“Але це стосується тільки перехожих на вулиці, і ні в якому разі не фахівців, які працюють із зваркою. Іскри від зварювання містять ультрафіолетове випромінювання, яке може призвести до опіків ока. Симптоми – біль в очах, почервоніння, чутливість до яскравого світла, головний біль”, – пояснила автор повідомлення.

За словами Супрун, чим довше ви піддаєтеся впливу ультрафіолетових променів, тим сильніше будуть симптоми. Зазвичай за день-два все має нормалізуватися.

Источник: rubryka.com
Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори