Сьогодні, 4 липня – День Незалежності США, який є федеральним вихідним у Сполучених Штатах та відзначається масовими заходами. А де великі скупчення людей, там і їжа.

Nikopolnews зібрав інформацію і дізнався, як пов’язане це свято зі знайомим усім українцям салатом «Цезар».

Отже, початок 20 сторіччя, брати-італійці емігрують до США і відкривають власний ресторан у Мексіці, місто Тіхуана, що знаходиться майже на кордоні зі Сполученими Штатами. Таке місцезнаходження сприяло прибутковому бізнесу, бо того часу в Америці був сухий закон. Братів звали Алекс та Цезар Кардіні.

І ось одного дня до ресторану навідалися американці, які святкували День Незалежності, бо саме тут можна було випити, випити та закусити, але Цезар не розраховував на велику компанію відвідувачів. З напоями проблем не було, а от з харчів в наявності були яйця, оливкова олія, листя салату, хліб, вустерський соус, пармезанскій сир та часник. Цезар Кардіні змішав те, що було, і запропонував це гостям. І це був не перший випадок в історії, коли з нічого на світ з'явилася нова страва, яка незабаром завоювала прихильність багатьох людей.

Ось така історія походження салату «Цезар». Його винахідником вважається саме Цезар Кардіні. Згодом другий з братів, Алекс, додав туди анчоуси, а потім кулінари почали використовувати цей рецепт за власним бажанням та оновлювати його іншими продуктами. Тому зараз маємо кілька варіантів приготування.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

Автор: Маруся Оффон
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори