Завантажте мобільний додаток сайту

В 2018 року населення Китаю скоротилося на 1,27 мільйона, що сталося вперше з часів японо-китайських війн і громадянської війни у піднебесній.Про це повідомляє Agence France-Presse.Економіст Су Цзянь з Пекінського університету і фахівець з народжуваності І Фусянь з
В 2018 року населення Китаю скоротилося на 1,27 мільйона, що сталося вперше з часів японо-китайських війн і громадянської війни у піднебесній.

Про це повідомляє Agence France-Presse.

Економіст Су Цзянь з Пекінського університету і фахівець з народжуваності І Фусянь з університету Вісконсіна в Медісоні (США) прийшли до такого висновку після вивчення статистики Державного комітету у справах охорони здоров’я і планового дітонародження КНР та інших загальнодоступних даних.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Вчені підрахували, що кількість дітей, які народилися в Китаї, впало на 2,5 мільйона в порівнянні з 2017 роком. Очікувалося, що цей показник виросте на 790 тисяч.

У Китаї скорочення населення зафіксовано вперше за 70 років.

На думку І Фусянь, ця тенденція може виявитися незворотною. Він пов’язує падаючу народжуваність зі зменшенням чисельності жінок дітородного віку і небажанням заводити дітей через зростаючі витрат на освіту, житло та медичну допомогу.

Офіційна статистика населення Китаю від уряду поки не опублікована.

Національне бюро статистики КНР планує оприлюднити її до кінця січня. За оцінкою цієї організації, в 2017 році в Китаї жили 1,39 мільярда чоловік.

У 1979 року влада Китаю розгорнули кампанію з регулювання народжуваності, яка дістала назву “Одна сім’я – одна дитина”, що призвело до значного дефіциту молодих жінок в країні.

Источник: rubryka.com
Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!