Завантажте мобільний додаток сайту

З повідомлення УНН Nikopolnews дізнався, що у неділю, 21 липня, до України повернувся Артемій Сурін – мандрівник, бренд-амбасадор України, який вперше в історії держави здійснив навколосвітню подорож. 

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформаціїї, яку отримав Nikopolnews, подорож під назвою «Big Circle» почалася 15 жовтня 2018 року і тривала рекордні 280 днів. Вперше в історії країни українець здійснив навколосвітню подорож за канонами Лондонської королівської географічної спілки: він побував на всіх шести континентах, у 40 країнах і перетнув всі меридіани планети. Також Сурін двічі перетнув екватор й подолав 100 тисяч кілометрів землею, річками, морями і океанами.

Кожен з континентів Артемій Сурін знімав на відео з використанням дрона. І це теж новинка у світовому мандрівному русі – адже це перша навколосвітня подорож без авіаперельотів, де всі континенти зняті на відео дроном.

Під час свого «Big Circle» Артемій Сурін став першим українцем – членом почесної всесвітньої спільноти мандрівників The Explorers Club від Yacht Club de Monaco, що об’єднує видатних сучасних дослідників та мандрівників. А ще –подолав цілу низку візових та бюрократичних перепон у подорожі. Не обійшлося й без прикрощів – Андрій Сурін був незаконно заарештований та ув’язнений в Іранській тюрмі за звинуваченням у шпигунстві. Однак завдяки зусіллям українських дипломатів його вдалось звільнити. Після виходу з в’язниці він відмовився припинити свою подорож, або використати літак для повернення в Україну, і здійснив намічений план до кінця.

Як зауважує Книга рекордів України, найближчим часом вийде багатосерійна відео-версію рекордної подорожі «Big Circle». А поки що відео, зняті  Андрієм Суріним, можна переглянути на його youtube-каналі.

Автор: Маруся Оффон
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!