Завантажте мобільний додаток сайту

В Білорусі заблоковано інтернет-ресурси. Про це NNS повідомляє з посиланням на Інформаційний навігатор.

21 серпня білоруська служба Радіо Свобода повідомила про своє блокування на території Білорусії і про блокування доступу до ряду інших інтернет ресурсів. Також цю інформацію підтвердив і сайт tut.by.

Відзначається, що при спробі зайти на Сайти у операторів «МТС» і «Белтелеком» (ByFly) з'являється повідомлення, що доступ до сайту обмежений згідно з рішенням Міністерства інформації. Серед заблокованих «Єврорадіо» і «Белсат», а також VPN і проксі-сервіси.

Список з такими ресурсами недоступний для перегляду звичайним користувачам, але доступний для інтернет і хостинг-провайдерів. У списку близько 70 сайтів.

Раніше ми повідомляли: Ми готові застосувати зброю на ураження – Міністр оборони Білорусі

Рекламні блоки на нашому сайті дозволяють нам бути незалежним ЗМІ, а вам – отримувати оперативну і не проплачену ніким інформацію. Переглядаючи рекламу, ви робите свій внесок у розвиток незалежної журналістики України

Автор: NNS - Національна служба новин
Стало відомо, як переноситимуть робочі дні у зв’язку зі святами в Україні у 2021 році. Відповідне рішення прийняв Кабмін сьогодні, 30 вересня, - повідомляє NNS з посиланням на БУХГАЛТЕР.UA.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі