Завантажте мобільний додаток сайту

У Сирії в результаті вибуху загинув російський старший військовий радник у званні генерал-майор, ще двоє військовослужбовців отримали поранення. Про це NNS повідомляє з посиланням на видання НВ, яке посилається на РІА Новини.

За наявними даними, автоколона, в якій їхав російський військовий радник, підірвалася на саморобному вибуховому пристрої поблизу Дейр ез-Зора.

Вибух стався 18 серпня під час повернення російської автоколони після проведення «гуманітарної акції».

Російський генерал-майор представлений до державної нагороди посмертно, заявили в Міноборони РФ. Про стан інших поранених військовослужбовців нічого не повідомляється.

Telegram-канал "Воєнкори Російської весни" стверджує, що загиблий — генерал-майор В'ячеслав Гладких, який обіймав посаду заступника командувача 36 загальновійськовою армією, служив у Забайкальському краї.

На фото — зліва

На сайті Кремля в 2016 році ім'я В'ячеслава Гладких з'явилося в указі президента про присвоєння військових звань.

Раніше ми повідомляли: Лукашенко нагородив силовиків медалями за "бездоганну службу"

Рекламні блоки на нашому сайті дозволяють нам бути незалежним ЗМІ, а вам – отримувати оперативну і не проплачену ніким інформацію. Переглядаючи рекламу, ви робите свій внесок у розвиток незалежної журналістики України

Автор: NNS - Національна служба новин
Вместо одноразовых доплат пенсионерам (как, к примеру, в этом году было по 1000 гривен), власти задумались над тем, чтобы сделать подобную инициативу постоянной.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі