Завантажте мобільний додаток сайту

У білоруській столиці Мінську з раннього ранку 13 серпня жінки шикуються в ланцюзі солідарності на пікет проти насильства на вулицях країни під час протестів, які тривають уже 5-й день поспіль після виборів президента. Про це NNS повідомляє з посиланням на Укрінформ.

Як стало відомо NNS , жінки стоять біля дороги з квітами в руках.

Також повідомляється, що в Мінську в ланцюг солідарності вишикувалися і медики 1-ї столичної лікарні.

Згідно з інформацією телеграм-каналу Nexta, на окремих ділянках проспекту Дзержинського в білоруській столиці люди блокують дороги.

Також є інформація, що на підприємстві ВАТ «Гродножитлобуд» із Гродно співробітники розпочали страйк.

У середу, 12 серпня, в столиці Білорусі близько 300 жінок у білому одязі і з квітами зібралися на пікет проти насильства з боку силовиків і для того, щоб висловити свою солідарність із мирними демонстрантами, які постраждали під час протестів.

Раніше ми повідомляли: Білоруси звернулися до Ілона Маска по допомогу. Підпишіть петицію

Рекламні блоки на нашому сайті дозволяють нам бути незалежним ЗМІ, а вам – отримувати оперативну і не проплачену ніким інформацію. Переглядаючи рекламу, ви робите свій внесок у розвиток незалежної журналістики України

Автор: NNS - Національна служба новин
В Україні станом на ранок 28 вересня 2020 року — 201 тисяча 305 людей інфіковані коронавірусом COVID-19. Про це NNS повідомляє з посиланням на офіційну сторінку МОЗ України у Фейсбук та телеграм-канал Блискавка.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі