Завантажте мобільний додаток сайту

Президент Росії Володимир Путін привітав Олександра Лукашенка з перемогою на виборах президента Білорусі, які відбулися вчора, 9 серпня, пише Громадське, передає NNS.

«Розраховую, що Ваша державна діяльність сприятиме подальшому розвитку взаємовигідних російсько-білоруських відносин у всіх сферах, поглибленню співпраці в межах Союзної держави, нарощуванню інтеграційних процесів по лінії Євразійського економічного союзу і СНД, а також військово-політичних зв’язків в Організації Договору про колективну безпеку»,

— цитують «РИА Новости» слова з телеграми Путіна Лукашенку.

Першим серед світових лідерів привітав Лукашенка з перемогою очільник Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпін. Володимир Зеленський поки що не вітав Лукашенка, але відреагував на протести незгодних з результатами виборів. Він закликав сторони до діалогу, терпимості та відмови від вуличного насильства.

Читайте ще: Масові протести в Білорусі після виборів: що відомо (фото, відео) 

В Україні станом на ранок 28 вересня 2020 року — 201 тисяча 305 людей інфіковані коронавірусом COVID-19. Про це NNS повідомляє з посиланням на офіційну сторінку МОЗ України у Фейсбук та телеграм-канал Блискавка.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі