Завантажте мобільний додаток сайту

У роботі соціальної мережі Facebook стався збій. Про це NNS повідомляє з посиланням на Судово-Юридичну газету, яка, в свою чергу, посилається на портал Downdetector, що відстежує роботу популярних інтернет-ресурсів.

Користувачі з усього світу почали скаржитися на роботу соціальної мережі з середи, 29 липня. Найбільше скарг надходить з Філіппін та країн Європи. Проблеми в роботі Facebook виникають в основному при завантаженні зображень і публікації посилань на інші сайти.

Також користувачі скаржаться на роботу бізнес-сторінок (не відкриваються або не завантажуються повідомлення). У більшості випадків з'являється помилка «Could not crawl URL because the system is down».

У користувачів теж виникли проблеми з Фейсбуком. Про це NNS повідомляє, посилаючись на власні джерела.

Раніше ми повідомляли: NASA показало невероятные кадры с Марса (видео)

Рекламні блоки на нашому сайті дозволяють нам бути незалежним ЗМІ, а вам – отримувати оперативну і не проплачену ніким інформацію. Переглядаючи рекламу, ви робите свій внесок у розвиток незалежної журналістики України

Автор: NNS - Національна служба новин
Основатель компании SpaceX Илон Маск поделился новостями о мозговых чипах, которые разрабатывает его компания. Маск рассказал, что чипы позволят людям слышать звуки, которые ранее были за пределами «обычных частот», пишет NNS со ссылкой на weekend.

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі