Завантажте мобільний додаток сайту

Туреччина включила Україну до переліку країн, громадяни яких мають право на отримання короткострокових туристичних дозволів на проживання. Про це йшлося під час зустрічі глав МЗС України і Туреччини, повідомляє NNS з посиланням на «Я і закон».

Як стало відомо NNS , турецька сторона також поінформувала про готовність опрацювати питання спрощення візових вимог для громадян України, які проходять лікування в Туреччині. Міністри домовилися активізувати роботу щодо укладення двосторонньої угоди про соціальне забезпечення.

Дмитро Кулеба та Мевлют Чавушоглу висловили надію, що незабаром будуть завершені внутрішньодержавні процедури і запрацює угода про взаємне визнання водійських посвідчень. Кулеба відзначив зусилля турецької сторони щодо забезпечення безпеки іноземних туристів після початку туристичного сезону. Він зазначив необхідність неухильно дотримуватися введених в Туреччині високих вимоги до готелей, які будуть приймати іноземних гостей, зокрема, відвідувачів з України.

Раніше ми повідомляли: У Греції затримали 17 українців, які прилетіли до Афін попри заборону (відео)

Рекламні блоки на нашому сайті дозволяють нам бути незалежним ЗМІ, а вам – отримувати оперативну і не проплачену ніким інформацію. Переглядаючи рекламу, ви робите свій внесок у розвиток незалежної журналістики України

Автор: NNS - Національна служба новин
В первые месяцы нового учебного года учителя будут проверять знания, которые дети усваивали при дистанционном обучении. Об этом в четверг, 13 августа, сообщает РБК-Украина со ссылкой на пресс-службу Минобразования.

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі