Завантажте мобільний додаток сайту

Match Group, компанія-власник дейтинґ-додатку Tinder, оголосила про запуск вбудованої функції відеодзвінків, пише Громадське, передає NNS.

Як повідомляється в пресрелізі Match Group, до такого кроку в компанії вдалися, коли побачили «сильне бажання» людей організовувати побачення через відеозв’язок.

«Tinder, вочевидь, досі є додатком для пошуку нових знайомств, і це стало ще важливішою послугою через те, що багато людей не можуть покинути домівки, тож Tinder планує впровадити можливість відеозв’язку у форматі “сам-на-сам” до кінця другого кварталу (тобто до кінця червня 2020 року — ред.)», — йдеться в повідомленні.

Окрім Tinder, Match Group володіє й іншими дейтинґ-сервісами, як-от Hinge, Match.com та OkCupid. Через пандемію коронавірусу люди переважно змушені лишатися вдома, але в компанії відзначили певне зростання користувачів додатків для знайомств.

«Ми впевнені, що потреба в людському зв’язку ніколи не зникне, тож і далі прагнемо її задовольняти. Період соціальної ізоляції міг би бути значно тяжчим для самотніх людей, … якби не наші продукти», — заявляють у Match Group.

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!