24 лют. 2020
54

Домашні улюбленці — наші вірні помічники та хороші друзі. Проте нерідко вони можуть становити смертельну небезпеку таку як сказ. Хвороба може призвезти до запалення головного мозку та вбити нервову систему. Які вона має симптоми та як вберегтися розповідають 24 здоров'я, інформує NNS.

24 лют. 2020
115

Розширений до 90 днів впродовж пів року строк безвізового перебування в Аргентині для громадян України почне діяти з 14 березня. Про це NNS дізналася з повідомлення Укрінформ, яке посилається на Міністерство закордонних справ у Facebook.

24 лют. 2020
170

Візьміть вуглекислий газ в результаті спалювання викопного палива і проведіть його через хімічну реакцію, яка чарівним чином перетворить його у корисні вуглеводні. Це був би дієвий цикл, вуглецево нейтральний замкнутий цикл, який міг би значно скоротити викиди парникових газів. Якщо він спрацює. Про це повідомляє kosatka.media з посиланням на Forbes.

24 лют. 2020
280

У місті Катовіце (Польща) водій з України в стані алкогольного сп'яніння, протаранив вісім припаркованих автомобілів. Про це NNS повідомляє з посиланням на видання «Факти», яке в свою чергу, посилається на польське NaszeMiasto.

24 лют. 2020
269

Як стало відомо NNS, науковці вперше відкрили новий тип антибіотиків за допомогою штучного інтелекту. Про це повідомляє hromadske з посиланням на ВВС.

24 лют. 2020
330

Метеорит со вспышкой и грохотом взорвался в небе над Россией. В сети появилось яркое видео с камер наблюдения, которые зафиксировали вхождение небесного тела в атмосферу Земли.

23 лют. 2020
2018

Этот день отмечают по-разному. Многие его совсем не отмечают. Для одних этот день является днем со слезами на глазах. Для других это день битвы, для третьих — день независимости.

22 лют. 2020
1432

Ларри Теслер специализировался на том, чтобы сделать ранние компьютерные системы более удобными для пользователя. Американский программист Ларри Теслер, придумавший функции «вырезать», «копировать» и «вставить» для компьютерных систем, умер в возрасте 74 лет. Об этом сообщает BBC.

22 лют. 2020
5037

В мире начала распространяться новая опасная игра среди детей и подростков. Она ведет к повышенному травматизму и может стать причиной трагедии. В сети появились видео новой игры и предупреждения для родителей.

21 лют. 2020
1662

Специалисты в Китае выяснили, что коронавирус может передаваться в закрытом помещении при высокой концентрации аэрозоля. Об этом сообщает Государственный комитет по вопросам здравоохранения Китайской Народной Республики, передает hvylya.net.

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!