За скільки продадуть Приватбанк?

Як повідомлялося раніше, Україна має намір продати нині державний Приватбанк. Згідно із заявою Національного Банку України, продаж Приватбанку буде здійснений після закінчення кризи, яку спричинив спалах пандемії  Covid-10. Також на цю обставину буде серйозно впливати реальний зріст економіки протягом двох кварталів, передає NNS, посилаючись на gsminfo.com.ua.

До інвесторів у регулятора є кілька умов. Щоби стати власником найбільшого в України банку потрібно мати бездоганну репутацію в діловому світі, не мати проблем с майном та задовільне фінансове становище.

Націоналізація Приватбанку відбулася в 2016 році. Тоді держава додала до статутного капіталу фінансової установи 155 млрд гривень. Але зараз планується зменшити державну частку в банківському секторі до 25%.

Зазначається, що власний капітал Приватбанку на початку березня складав 54 млрд гривень. Тому експерти вважають, що цю установу можна продати за 4 млрд доларів або 110 мільярдів гривень. Але деякі  з них вважають, що можна виручити і 5 млрд доларів, враховуючи доплату за контроль

To Top