З мерії Дніпра звільнили 655 чиновників

Сьогодні, 10 лютого, на позачерговій сесії міської ради Дніпра депутати проголосували за скорочення кількості людей у мерії на 655 осіб, повідомляє NNS, посилаючись на dnepr.info. За рішення проголосували 50 депутатів, проти — 1, утрималися — 8.

Раніше Борис Філатов прокоментував цю ситуацію в соціальних мережах.

“Просто життя не стоїть на місці, десь ми об’єднуємо Комунальні підприємства, десь скорочуємо зайвий Адміністративний персонал, десь прибираємо задвоєний функціонал, а десь замінюємо перекладання паперів цифровими технологіями. По кожному конкретному випадку територіальній громаді будуть дані всі вичерпні пояснення. Звільненим людям, по можливості, будуть представлені альтернативи працевлаштування і дотримані їх трудові та соціальні права”, – написав він.

Найбільше “втрат” відчують штати районних адміністрацій — 36 осіб у Новокодацькому, 35 — у Соборному, 33 — у Шевченківському, 31 — в АНД районах.

В інспекції з праці та зайнятості населення звільнять 30 осіб, а в Департаменті економіки, фінансів та міського бюджету — 29. Департамент забезпечення діяльності виконавчих органів міської ради скоротить штат на 9 осіб, а департамент забезпечення діяльності міської ради — на 4 особи.

 

“Це дійсно болючий процес, який не всіма буде сприйнятий позитивно, але єдине, що я можу пообіцяти, що ми будемо радитися як з депутатським корпусом, так і з усіма земляками. Вжиті заходи дозволять міському бюджету заощадити десятки, якщо не сотні мільйонів гривень, які будуть спрямовані на розвиток міської інфраструктури і зроблять наше прекрасне місто ще більш комфортабельним і зручним для життя», — прокоментував Борис Філатов.

Крім того, на сесії 10 лютого затвердили заступників міського голови Дніпра (всього їх у Бориса Філатова буде вісім).

ВІДЕО – На Харківщині побилися депутати на сесії міськради, постраждав і мер

To Top