В супермаркетах України знайшли небезпечне печиво з канцерогенами

В «АТБ-Маркеті» Дніпра та у магазині мережі «Форвард-КД» у Львові виявили печиво, до складу якого входить і перевищує кількісну норму небезпечний канцероген 3-MCPD. Шкідлива речовина міститься в пальмовій олії, доданій до складу продукту.

Про це NNS повідомляє, посилаючись на Держспоживслужбу Києва.

Вживання продуктів з вмістом монохлора (3-MCPD) може спричинити канцерогенні фактори і викликати серйозні захворювання сечостатевої системи. Держспоживслужба знайшла цей компонент у печиві Bogutti Choco-Gutti з апельсиновим кремом і шоколадними дропсами і Bogutti LA GUSTOSA c шоколадним кремом.

«Інформуємо про виявлення 3-монохлор-1,2-пропандіолу (3-MCPD) (5138 ug / kg-ppb) у рафінованій пальмовій олії, що експортувалася з Федеративної Республіки Німеччина (постачальник: Olenex Edible Oils GmbH, Brake) в республіку Польща, де використовувалася при виготовленні печива (виробник: Bogutti Sp. Zoo, Zlotoklos), яке спрямоване в Україну (одержувачі ТОВ «АТБ-Маркет», вул. Олександра Поля, 40, р. Дніпро, 49000, ТОВ «Форвард-КД», вул. Бузкова, 2, р. Львів, 79035)», — повідомили в службі.

Також у Держспоживслужбі вимагають, щоб небезпечне печиво супермаркети вилучили з обігу протягом двох робочих днів.

To Top