Степанову у Раді принесли поховальні квіти

16 квітня під час виступу у Верховній Раді міністру охорони здоров’я України Максиму Степанову принесли поховальні квіти, передає NNS, посилаючись на трансляцію чергового засідання парламенту у п’ятницю.

Інцидент стався під час години запитань до уряду, коли Максим Степанов, відзвітувавши про свою роботу і ситуацію з коронавірусом в країні, стикнувся з негативною реакцією депутатів.

Слова міністра про ефективну боротьбу з пандемією викликали обурення у багатьох нардепів. Зокрема, депутат від «Голосу» Ольга Стефанишина, взявши слово, розповіла, що саме сьогодні, саме під час оптимістичного виступу міністра, на одному з київських кладовищ ховають 68-річного чоловіка. Три тижні тому цей чоловік, маючи діагноз цукровий діабет, звернувся до сімейного лікаря з проханням зробити йому щеплення від коронавірусу. Проте пацієнту було відмовлено через відсутність вакцини. В результаті 68-річний українець захворів на коронавірус і помер.

  • Родичі цього чоловіка сьогодні ховають його. Вони просили передати ці поховальні квіти вам. Щоб ви пам’ятали, що за кожною цифрою в статистиці померлих стоїть ЖИТТЯ ЛЮДИНИ. Чиєсь життя, – сказала Стефанишина і поклала на трибуну, за якою стояв міністр, дві червоні гвоздики.

Такий вчинок депутата розлютив Степанова. Він помітно нервував. Міністр звинуватив депутатку в піарі на смертях і запитав, а що зробила для покращення ситуації саме вона.

В цей час у залі колеги Стефанишиної кричали Степанову «ганьба».

Інші парламентарії під час своїх виступів теж висловлювали обурення ситуацією з коронавірусом, яка склалася в Україні, і популізмом міністра.

Джерело фото – Букви

To Top