Став відомий річний тариф на газ від «Нафтогазу»

Стало відомо, за яким тарифом продаватиме газ своїм клієнтам компанія «Нафтогаз», повідомляє NNS, посилаючись на Інтерфакс Україна.

ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” встановила річний тариф для населення “Фіксований” у розмірі 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без доставки), свідчать дані на сайті компанії.

Крім того, згідно з моніторингом “Інтерфакс-Україна”, YASNO (ДТЕК) встановила річний тариф у розмірі 10,5 грн/куб. м (з ПДВ і тарифом оператора ГТС).

ТОВ “Закарпаттяенергозбут” і ТОВ “Волиньелектрозбут” встановили річний тариф у розмірі 7,98 грн/куб. м (з ПДВ, без доставки).

Тариф на рік від ТОВ “ЕРУ Трейдинг” складе 10,5 грн/куб. м, а від ТОВ “ЕРУ Людям” – 10,18 грн/куб. м, але остання додала, що “продовжує працювати над можливістю зниження тарифу найближчими днями”.

“Галнафтогаз” (OKKO) встановив ціну річного фіксованого плану в розмірі 10,99 грн/куб. м (з ПДВ).

Раніше, в суботу, постачальники газу почали оголошувати ціну ресурсу для населення в рамках обов’язкового річного пакета. Зокрема, найбільший постачальник газу – компанія “ЙЕ Енергія” Дмитра Фірташа і близько 20 постачальників, що працюють під брендом “Твій Газзбут”, встановили єдиний тариф для населення “Твій газ річний” у розмірі 7,99 грн/куб. м (з ПДВ).

Як повідомлялося, енергорегулятор НКРЕКП 7 квітня вніс зміни до правил і типової угоди поставки природного газу, згідно з якими постачальники газу зобов’язані до 25 квітня оприлюднити на своїх вебсайтах ціну газу і іншу інформацію щодо річної пропозиції.

Термін дії базової річної пропозиції не залежить від початку поставки газу споживачеві і триває до 30 квітня. Постачальник протягом періоду дії річної пропозиції не має права підвищувати ціну.

НАК “Нафтогаз України” і “ЙЕ Енергія”, яка є оптовим постачальником і для низки регіональних газзбутів під брендом “Твій газзбут”, наприкінці березня підписали угоду про купівлю-продаж природного газу, зазначивши, що це дозволить учасникам ринку запропонувати населенню ресурс за фіксованою ціною упродовж року.

To Top