Купити квартиру в Дніпрі

Без категорії

[:ru]В Украине легализовали препараты на основе медицинского каннабиса: какие именно[:ua]В Україні легалізували препарати на основі медичного канабісу: які саме[:]

[:ru]Кабинет министров внес изменения в перечень наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров.

Соответствующее постановление от 7 апреля опубликовали на правительственном портале пишет УП Жизнь, информирует НСН.

“Дополнить список следующими позициями:” Набилон (синтетические каннабиноиды, имитирующий действие ТГК), Набиксимолс (стандартизированный экстракт каннабиса с одинаковым содержанием ТГК и каннабидиол)”,говорится в документе.

В документе указано, что к веществу изолированного каннабидиола (изолята каннабидиола) этим постановлением меры государственного контроля не устанавливаются.

“Оборот психотропных веществ Дронабинол, Набилон (синтетический каннабиноид, имитирующий действие ТГК) и Набиксимолс (стандартизированный экстракт каннабиса с одинаковым содержанием ТГК и каннабидиола) допускается только в форме лекарственных средств или в форме субстанций, предназначенных для производства, изготовления таких лекарственных средств”,говорится в документе.

Напомним, в прошлом году нардепы публично объявили, что законопроект по легализации медицинского каннабиса не нужен. Для этого достаточно постановления Кабинета министров, которое переносит коноплю из списка запрещенных веществ в список контролируемых.

Сейчас в постановлении указано два препарата на основе каннабиса:

“Набилон” – применяется для лечения побочных эффектов химиотерапии рака (тошноты и рвоты)

“Набиксимолс” ( “Сативекс”) – для снятия спазмов мышц при рассеянном склерозе.

По словам председателя благотворительной организации “100% жизни” Дмитрия Шерембея, препараты которые включены в этот перечень стоят очень дорого – $ 2055 и $ 640 соответственно.

При этом в короткий список не вошел препарат “Епидиолекс” – это лекарство от фармрезистентной эпилепсии. В них нуждается 18 000 детей в Украине.

По мнению Дмитрия, это постановление лоббирует интересы отдельных фармкомпаний.

“Мы видим не просто постановление, а яркий пример лоббирования конкретных импортеров от фармбизнеса, которые под предлогом легализации медицинского каннабиса просто протащили свои лекарства”,рассказывает глава организации.

Напомним, что медицинский каннабис – это лекарственное средство, которое имеет обезболивающий, релаксирующий и противосудорожный эффекты.

Такие таблетки, суспензии, спреи или соцветия применяются только по назначению врача.

Сейчас количество больных в Украине, которым нужны препараты на основе медицинского каннабиса, составляет 2 миллиона человек.[:ua]Кабінет міністрів вніс зміни до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

Відповідну постанову від 7 квітня опублікували на урядовому порталі пише УП Життя, інформує НСН.

“Доповнити список такими позиціями: “Набілон (синтетичний канабіноїд, імітуючий дію ТГК), Набіксімолс (стандартизований екстракт канабісу з однаковим вмістом ТГК та канабідіолу)”,йдеться у документі.

У документі зазначено, що до речовини ізольованового канабідіолу (ізоляту канабідіолу) цією постановою заходи державного контролю не встановлюються.

“Обіг психотропних речовин Дронабінол, Набілон (синтетичний канабіноїд, імітуючий дію ТГК) та Набіксімолс (стандартизований екстракт канабісу з однаковим вмістом ТГК та канабідіолу) допускається лише у формі лікарських засобів або у формі субстанцій, призначених для виробництва, виготовлення таких лікарських засобів”,йдеться у документі.

Нагадаємо, що торік нардепи публічно оголосили, що законопроект по легалізації медичного канабісу не потрібен. Для цього достатньо постанови Кабінету міністрів, яка переносить коноплю зі списку заборонених речовин в список контрольованих.

Наразі в постанові зазначено два препарати на основі канабісу:

“Набілон” – застосовується для лікування побічних ефектів хіміотерапії раку (нудоти і блювоти);

“Набіксімолс” (“Сатівекс”) – для зняття спазмів м’язів при розсіяному склерозі.

За словами голови благодійної організації “100% життя” Дмитра Шерембея, препарати які включені до цього переліку коштують дуже дорого – $2055 та $640 відповідно.

При цьому до короткого списку не увійшов препарат “Епідіолекс” – це ліки від фармрезістентної епілепсії. Їх потребує 18 тисяч дітей в Україні.

На думку Дмитра, ця постанова лобіює інтереси окремих фармкомпаній.

“Ми бачимо не просто постанову, а яскравий приклад лобіювання конкретних імпортерів від фармбізнесу, які під приводом легалізації медичного канабісу просто протягли свої ліки”, розповідає очільник організації.

Нагадаємо, що медичний канабіс – це лікарський засіб, який має знеболювальний, релаксуючий та протисудомний ефекти.

Такі пігулки, суспензії, спреї або суцвіття застосовуються лише за призначенням лікаря.

Наразі кількість хворих в Україні, яким потрібні препарати на основі медичного канабісу, складає 2 мільйони людей.[:]

To Top
Ще новини ⬇
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×