[:ru]Развенчаны мифы о лимонах: к чему приводит их употребление [:ua]Розвінчано міфи про лимони: до чого призводить їх вживання[:]

[:ru]Лимоны не повышают иммунитет и не ощелачивают мочу. Если их употреблять в больших количествах – в почках из-за переизбытка витамина C образовываются камни.

Об этом на своей Facebook-странице рассказал львовский врач Тарас Жиравецкий, пишет РБК-Украина, передает NNS.

Тем самым он развенчал миф о том, что лимоны укрепляют иммунитет и их нужно есть в больших количествах.

“Последний тренд – есть много лимонов для того, чтобы улучшить иммунитет и ощелачивать мочу, а также уменьшить уровень мочевой кислоты … Все было бы ок, если бы в почках на фоне больших доз витамина С не образовывались камни оксалаты”,написал Жиравецкий.

По словам медика, если в почках образуются камни – это вызывает жуткую боль.

“Когда они начинают путешествовать по вашим мочеточникам вам будет не до лимонов и не до улучшению иммунитета! Боль будет такая, что вы захотите только одного, чтобы это больше никогда не случалось”,написал врач.

По словам Жиравецкого, дробление камней стоит от 8 до 25 тысяч гривен за одну процедуру.

“Поэтому перед тем как заниматься самолечением посоветуйтесь с врачом урологом! Имел в практике несколько таких пациентов, поэтому решил развенчать миф о чудо-лимонах”,резюмировал медик.

Кстати, недавно “NNS” писал:

Как правильно есть сало без вреда для здоровья

ТОП-5 сладостей, полезных для здоровья и фигуры

Какие напитки ускоряют старение?

[:ua]Лимони не підвищують імунітет і не підлужнюють сечу. Якщо їх вживати у великих кількостях – в нирках через надлишок вітаміну C утворюються камені.

Про це на своїй Facebook-сторінці розповів львівський лікар Тарас Жиравецький, пише РБК-Україна, передає NNS.

Тим самим він розвінчав міф про те, що лимони зміцнюють імунітет і їх потрібно їсти у великих кількостях.

“Останній тренд – їсти багато лимонів для того, щоб покращити імунітет і підлужнити сечу, а також зменшити рівень сечової кислоти… Все було би ок, якби в нирках на фоні великих доз вітаміну С не утворювались камінці оксалати”,написав Жиравецкий.

За словами медика, якщо в нирках утворюються камені – це викликає страшний біль.

“Коли вони починають мандрувати вашими сечоводами вам буде не до лимонів і не до покращення імунітету! Біль буде такий, що ви захочете тільки одного, щоб це більше ніколи не траплялось”,написав лікар.

За словами Жиравецького, дроблення каменів коштує від 8 до 25 тисяч гривень за одну процедуру.

“Тому перед тим як займатися самолікуванням порадьтеся з лікарем урологом! Мав у практиці кілька таких пацієнтів, тому вирішив розвінчати міф про диво-лимони”,резюмував медик.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Як правильно їсти сало без шкоди для здоров’я

ТОП-5 солодощів, корисних для здоров’я і фігури

Які напої прискорюють старіння?

[:]

To Top