Перше в Україні місто ввело безкоштовний проїзд у громадському транспорті

В Україні вперше запроваджено безкоштовний проїзд у громадському транспорті для всіх городян. Таким містом-піонером став Кривий Ріг, повідомляє NNS, посилаючись на прес-службу міськвиконкому Кривого Рогу.

З початку травня тут запровадили безкоштовний проїзд для городян по “Карті криворожанина”. Картки видаються безкоштовно жителям міста.

“Городяни побачили, що з 1 травня проект “Безкоштовний проїзд” запрацював як годинник — власники “Карт криворожанина” їздять безкоштовно, валідатори (пристрої для читання карт) працюють, кондуктори нагадують, як користуватися Картою. Також всім пасажирам, які не мають Картки, кондуктори видають листівки з роз’ясненням щодо безкоштовного її оформлення. Тому навіть ті, які були спочатку скептично налаштовані, звернулися за Карткою”,— розповідає Євген Кривенко, керівник Центру електронних платежів.

Він додав, що від 1 травня Система обліку оплати проїзду (АСООП) фіксує близько 50 тисяч валідацій карток на день в комунальному транспорті, навіть з урахуванням святкових днів.

Зараз вже більше 300 тисяч городян стали власниками Картки криворожанина.

To Top