[:ru]Названы самые жаркие дни этой недели и всего лета – берегите себя![:ua]Названо найспекотніші дні цього тижня і всього літа – бережіть себе![:]

[:ru]На этой неделе погода в Украине обещает температурный рекорд на уровне до +39 градусов. Об этом рассказала начальник отдела агрометеорологии Украинского гидрометцентра Татьяна Адаменко, передает NNS, ссылаясь на svoboda.ua.

Наиболее непростыми будут дни с 15 по 18 июля.

«Сейчас погоду в Украине формирует высотный антициклон. Его центр находится в России. Но это огромное образование, которое влияет на погоду большей части территории», – сообщила синоптик.

Вторая половина текущей недели может стать самой жаркой этим летом.

“С 15 по 18 июля будет вообще жесть, выше +35 градусов. +37, а где +37, там и +39 градусо”, – предупредила Адаменко.

По ее оценкам, разрушения антициклона можно ожидать не раньше 20-21 июля, то есть максимальные температурные показатели на грани рекорда будут наблюдаться не меньше недели. Затем, наконец, жара спадет.

По словам синоптика, в ближайшие дни на западе Украины будет немного прохладнее, поскольку «российский» антициклон не достает до этой территории страны. Возможны даже небольшие дожди.

Кстати, недавно “NNS” писал:

В Одесі Чорне море стало “зеленим”: названа причина (фото, відео)

Коли в Україні стане прохолодніше – прогноз синоптика

Насувається сильна спека, температура підніметься до 35 градусів

 [:ua]Цього тижня погода в Україні обіцяє температурний рекорд на рівні до +39 градусів. Про це розповіла начальник відділу агрометеорології Українського гідрометцентру Тетяна Адаменко, передає NNS, посилаючись на svoboda.ua.

Найбільш непростими будуть дні з 15 по 18 липня.

«Зараз погоду в Україні формує висотний антициклон. Його центр знаходиться в Росії. Але це величезне утворення, яке впливає на погоду більшої частини території», – повідомила синоптик.

Друга половина тижня може стати найспекотнішою цього літа.

«З 15 по 18 липня буде взагалі жесть, вище +35 градусів. +37, а де +37, там і +39 градусів”, – попередила Адаменко.

За її оцінками, руйнування антициклону можна очікувати не раніше 20-21 липня, тобто максимальні температурні показники на межі рекорду будуть спостерігатися не менше тижня. Потім, нарешті, спека спаде.

За словами синоптика, в найближчі дні на заході України буде трохи прохолодніше, оскільки «російський» антициклон не дістає до цієї території країни. Можливі навіть невеликі дощі.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

В Одесі Чорне море стало “зеленим”: названа причина (фото, відео)

Коли в Україні стане прохолодніше – прогноз синоптика

Насувається сильна спека, температура підніметься до 35 градусів

 [:]

To Top