Купити квартиру в Дніпрі

Без категорії

[:ru]Врачи назвали самые распространенные неврологические симптомы ковида[:ua]Лікарі назвали найпоширеніші неврологічні симптоми ковіду[:]

[:ru]Названы самые распространенные неврологические симптомы Covid-19, которые все чаще проявляются во время второй волны коронавируса, передает НСН, ссылаясь на Факти.

Кроме кашля или лихорадки, люди становятся жертвами необычных, гораздо более сложных симптомов Covid-19. А неврологические осложнения стали более распространенными.

Что именно связывает респираторную инфекцию с неврологическими осложнениями, пока точно неизвестно, но тяжелые последствия от Covid-19 наблюдались даже у тех людей, которые перенесли легкую форму болезни и не были госпитализированы.

Риск инсульта

Согласно многочисленным исследованиям, Covid-19, который вызывает вирус SARS-COV-2, и его мутации могут влиять на мозг и неврологические функции. В частности, есть большой риск инсульта.

Фантомные запахи

Искаженное восприятие запахов и вкуса могут оставаться одной из самых запутанных ассоциаций с Covid-19. Хотя раньше это считалось простым симптомом со стороны верхних дыхательных путей, новые исследования показали, что этот дисбаланс также может возникать, когда вирус достигает мозга. Например, нарушение между обонятельными ощущениями и мозговым связью может вызвать искаженные или фантомные запахи, заставляя пациентов, которые выздоравливают, испытывать неприятные ароматы, которых может и не быть.

Мозговой туман

Covid-19 может оказать значительное влияние на мозг и влиять на пациентов как в краткосрочной, так и в долгосрочной перспективе. Один из симптомов, с которым следует проявлять особую осторожность – это затуманенное мышление. Более 81% пациентов с Covid во всем мире заявляют, что сталкиваются с проблемами с памятью и мышлением. Вероятной причиной такого симптома может быть высокий уровень воспалительных цитокинов, присутствующих в спинномозговой жидкости.

Бред

Приступы спутанности сознания, сонливость или вялость – это симптомы обострения болезни. Эксперты также говорят, что еще один повод для беспокойства – если пациенту трудно выполнять простые задачи или произносить отчетливо слова. В таком случае ему нужна немедленная помощь.

Раздражительность и возбуждение

Согласно новым клиническим анализам, более 11% пациентов с Covid-19 страдают от повторяющихся эпизодов беспокойства, раздражительности и возбуждения. Те, кто уже страдает или находится в группе риска неврологических заболеваний, также могут кратковременно терять память или находится в состоянии психоза.

Утомляемость, головокружение и головная боль

Мучительная усталость и головные боли – частые жалобы среди пациентов с Covid-19. Также может быть головокружение и боль в мышцах. Эти симптомы могут указывать на серьезные неврологические проблемы.

Боль и шум в ушах

Отсутствие равновесия и координации – классические признаки неврологических проблем. А тиннитус, недавно упомянутый симптом при Covid-19, что описывается как неприятный звон в ушах, является еще одним дополнением к многочисленным проблемам со здоровьем.

Из-за дефицита вакцин и крайне низкие темпы вакцинации Украина может не преодолеть Covid-пандемию в 2022 году. А коллективный иммунитет украинцы могут получить только в 2023 году.[:ua]Названо найпоширеніші неврологічні симптоми Covid-19, які все частіше проявляються під час другої хвилі коронавірусу, передає НСН, посилаючись на Факти.

Крім кашлю або лихоманки, люди стають жертвами незвичайних, набагато складніших симптомів Covid-19. А неврологічні ускладнення стали більш розповсюдженими.

Що саме пов’язує респіраторну інфекцію з неврологічними ускладненнями, поки точно невідомо, але важкі наслідки від Covid-19 спостерігалися навіть у тих людей, які перенесли легку форму хвороби і не були госпіталізовані.

Ризик інсульту

Згідно з численними дослідженнями, Covid-19, який викликає вірус SARS-COV-2, і його мутації можуть впливати на мозок і неврологічні функції. Зокрема, є великий ризик інсульту.

Фантомні запахи

Спотворене сприйняття запахів і смаку можуть залишатися однією з найзаплутаніших асоціацій з Covid-19. Хоча раніше це вважалося простим симптомом з боку верхніх дихальних шляхів, нові дослідження показали, що цей дисбаланс також може виникати, коли вірус досягає мозку. Наприклад, порушення між нюховими відчуттями і мозковим зв’язком може викликати спотворені або фантомні запахи, змушуючи пацієнтів, що одужують, відчувати неприємні аромати, яких може і не бути.

Мозковий туман

Covid-19 може мати значний вплив на мозок і впливати на пацієнтів як в короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі. Один із симптомів, з яким слід виявляти особливу обережність – це затьмарене мислення. Більше 81% пацієнтів з Covid у всьому світі заявляють, що стикаються з проблемами з пам’яттю і мисленням. Ймовірною причиною такого симптому може бути високий рівень запальних цитокінів, присутніх в спинномозковій рідині.

Маячня

Напади сплутаності свідомості, сонливість або млявість – це симптоми загострення хвороби. Експерти також кажуть, що ще один привід для занепокоєння полягає в тому, що, якщо пацієнту важко виконувати прості завдання або вимовляти виразно слова, йому потрібна негайна допомога.

Дратівливість і збудження

Згідно з новим клінічним аналізом, більше 11% пацієнтів з Covid-19 страждають від повторюваних епізодів занепокоєння, дратівливості й збудження. Ті, хто вже страждає або знаходиться в групі ризику неврологічних захворювань, також можуть короткочасно втрачати пам’ять або знаходиться в стані психозу.

Стомлюваність, запаморочення і головний біль

Болісна втома і головні болі – часті скарги серед пацієнтів з Covid-19. Також може бути запаморочення і біль у м’язах. Ці симптоми можуть вказувати на серйозні неврологічні проблеми.

Біль і шум у вухах

Відсутність рівноваги і координації – класичні ознаки неврологічних проблем. А тиннитус, нещодавно згаданий симптом при Covid-19, що описується як неприємний дзвін у вухах, є ще одним доповненням до численних проблем зі здоров’ям.

Через дефіцит вакцин і вкрай низькі темпи вакцинації Україна може не подолати Covid-пандемію у 2022 році. А колективний імунітет українці можуть набути лише у 2023 році.[:]

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×