Зворотна сторона All Inclusiv на популярних курортах світу

“Усе включено» – чим насправді годують туристів в готелях Єгипту

Більша частина населення України для відпочинку найчастіше вибирає регіони Єгипту або Туреччини. Триразове харчування, море, басейни і сонце. Однак, чи насправді все так чудово, як здається на перший погляд? Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті «Дивогляд».

Так який же зворотний бік “вишуканої” кулінарії за програмою All inclusive в готелях Єгипту і як застерегти себе від отруєння?

Насамперед варто сказати про свіжість продуктів та механізм їх закупівлі. В день на одного туриста готель витрачає близько $13-14 і в цей проміжок входить триразове харчування, напої в барах, оплата за роботу персоналу і електрика.

Вже з цього можна зрозуміти, що в пріоритеті готелю лежить насамперед оплата праці обслуговуючого персоналу і електрики, а отже на харчування залишаться менша частка від цієї суми. Щоб прогодувати своїх відвідувачів, готель закуповує відразу велику кількість продуктів, серед яких м’ясо і риба завжди заморожені.

Саме тому рекомендується протягом усієї відпустки віддавати перевагу сезонним овочам і фруктам. Як правило в  цьому регіоні вони завжди свіжі.

Варто сказати й про так звані “хитрі ходи” готелю. Щоб заощадити на дорогих продуктах (таких, як м’ясо чи морепродукти), на барі, що біля басейну, в меню завжди можна знайти фаст-фуд (піца або бургер). Це робиться для того, щоб людина трохи наситилася, а на вечерю з’їла менше.

Згадаймо і про напівфабрикаих. Зауважте, що всі смаколики, такі як сирники, круасани та інша випічка не є свіжоспеченими, а морепродукти завжди консервовані.

Однак, це не всі таємниці, які приховує харчування All inclusive. Якщо ви думали, що кожен день в меню готелю будуть виключно свіжі страви, то ви помилялися. Завжди, їжа, яка залишилася з попереднього дня, буде використовуватися надалі, але вже в іншому вигляді. Наприклад, якщо сьогодні ви їли запечену курку, то є ймовірність, що через кілька днів вас будуть годувати курячим рулетом.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Пора відпусток: які хвороби можуть загрожувати туристам на відпочинку

 

 

To Top