[:ru]Ужасное ДТП на Закарпатье – в автомобиле четверо молодых людей сгорели заживо (видеосюжет)[:ua]Жахлива ДТП на Закарпатті – в авто четверо молодих людей згоріли живцем (відеосюжет)[:]

[:ru]Автомобиль “Mazda” влетел в электроопору и буквально за несколько часов на этом же месте заживо сгорели люди

В Великих Лучках на Закарпатье произошло ДТП, которое всколыхнуло все Закарпатье. Об этом NNS узнал из сообщения на сайте PMG.ua

Три машины одна за другой стали участниками страшной аварии, которая унесла жизни четырех молодых людей. Они сгорели заживо.

Один из них – 21-летний полицейский Игорь Марчишак. Также погиб военнослужащий Чопского пограничного отряда 25-летний Юрий Балюк.

Кроме них в машине были двое девушек 17 и 18 лет. Это Карина Чонтош и Сабина Крупка. Все погибшие жители города Чоп.

Подробнее о жутком ДТП, которое случилось ранним утром 15 октября, смотрите в сюжете.

 

 

 

 [:ua]Автомобіль “Mazda” влетів в електроопору і буквально за декілька годин на цьому ж місці заживо згоріли люди

У Великих Лучках на Мукачівщині трапилась ДТП, яка сколихнула все Закарпаття. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті PMG.ua

Три автівки одна за одною стали учасниками страшної аварії, яка забрала життя чотирьох молодих людей. Вони згоріли живцем.

Один із них – 21-річний поліцейський Ігор Марчишак. Також загинув військовослужбовець Чопського прикордонного загону 25-річний Юрій Балюк.

Крім них у машині були двоє дівчат віком 17 та 18 років. Це Каріна Чонтош та Сабіна Крупка. Усі загиблі мешканці міста Чоп.

Докладніше про моторошну ДТП, яка трапилась рано-вранці 15 жовтня, дивіться у сюжеті.

 

 

 

 [:]

To Top