Як вчитимуться школярі в Україні з 1 вересня

Особливості навчального процесу в українських школах з нового навчального року

Міністерство освіти і науки розраховує, що до 1 вересня більшість педагогів зроблять щеплення від COVID-19. Про це на презентації результатів дослідження «Пояснити 30%: як українці оцінюють освіту і вступ в умовах пандемії» сказала заступник міністра освіти і науки Любомира Мандзій. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті Я і Закон.

«Ми розраховуємо, що більшість педагогічних працівників будуть вакциновані до 1 вересня, це дозволить почати навчання в навчальних закладах без дистанційних процесів. Але все це залежить від епідемічної ситуації», — сказала Мандзій.

Щодо можливості щеплення від COVID-19 дітей старше 12 років, заступник міністра зазначила, що рішення про залучення тих чи інших категорій громадян до кампанії вакцинації залежить від МОЗ.

«Це повноваження виключно Міністерства охорони здоров’я. Поки діти не підпадають під вакцинацію. Будуть у нас рекомендації МОЗ — тоді будемо вести бесіди з батьками по тих чи інших тенденціях», — пояснила заступник міністра.

Вона додала, що елементи дистанційного навчання так чи інакше будуть застосовуватися. МОН буде розширювати Всеукраїнську школу онлайн, більше використовувати змішаний формат навчання.

До речі, нещодавно “NNS” писав: У школах поміняють раціон харчування – чим годуватимуть дітей з 1 вересня

To Top