В Криму тигр напав на однорічну дитину і відкусив їй пальця

Інцидент стався у зоопарку Крима. Наразі малюк перебуває у свідомості, стан дитини задовільний

В зоопарку у тимчасово окупованому Криму тигр відкусив палець однорічному малюку. Із ампутацією дитину терміново направили до лікарні. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті novyny.live 

Детальніше про напад тигра на дитину

Надзвичайна подія трапилася 26 вересня у зоопарку “Тайган”, який знаходиться у Білогірському районі окупованого Криму. 22-річна матір впритул піднесла дитину до клітки з хижаками, аж раптом тигр напав на дитину та, вчепившись у руку, відкусив їй пальця.

Однорічного хлопчика терміново направили до лікарні. Наразі загрози його життю немає, стан дитини задовільний. Правоохоронці перевіряють усі обставини нещасного випадку.

“До того ж будуть оцінювати дотримання вимог безпеки під час надання послуг населенню, зокрема, й під час відвідувань хижих тварин”, – повідомили в прокуратурі тимчасово окупованого Криму.

Мати постраждалого прокоментувала інцидент

Жінка розповіла Telegram-каналу «Shot», що її син переніс операцію, проте вже перебуває у свідомості. Дитина намагається звикнути брати все однією рукою.

За словами матері, слідчі порадили їй не подавати заяву в поліцію, адже провини зоопарку немає. Однак, 22-річна жінка запевняє, що в парку недостатнє огородження біля хижих тварин, через що й трапився нещасний випадок. Окрім того, вона зауважила, що на території “Тайгану” немає медсестри, яка б могла надати її сину першу медичну допомогу.

 

До речі, нещодавно “NNS” писав: На 6-річну дитину впали футбольні ворота – хлопчик в реанімації

 

 

 

To Top