Таткова копія – 10 речей, які діти успадковують від батька

Починаючи з народження дитини всі навколо шукають схожість із батьками та іншими роидчами. Є ряд особливостей, які зазвичай дітям передаються саме від батьків.

Поки діти ростуть, всі навколо шукають в них риси мами, тата, інших родичів, відзначають схожі жести і риси обличчя. Але є ряд особливостей, які зазвичай дітям передаються саме від батьків.  Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті Наша Мама.

Які саме особливості передаються дітям від тата:

Стать. Саме татові клітинки відповідають за те, народиться у нього син або дочка.

Ямочки на щоках. Якщо у дітей є милі ямочки на щічках, які проявляються при посмішці, подивіться на дитячі фотографії чоловіка – напевно там будуть такі ж.

Форма губ. Пухкі або вузькі – дитячі губи формуються ще в животі у мами. І вже тоді вони вилиті татові.

Здоров’я зубів. Варто трохи краще дізнатися, які проблеми з зубами батько дитини мав в дитинстві. Здоров’я зубів малюки успадковують від тата, але в будь-якому випадку дитину необхідно регулярно водити до стоматолога на обстеження.

Підборіддя. Форма подборіддя дістається дітям від тата. Але, звичайно, це не повинно бути вирішальним фактором при виборі чоловіка.

Інтелект. Готуйтеся засуджувати все життя: “Ти весь в батька”. Тому що, так, рівень інтелекту у дитини буде такою ж.

Структура волосся. Поки малюк росте, структура і колір його волосся можуть кілька разів змінюватися, навіть в підлітковому віці. Але в підсумку волосся буде татове: рівне або кучеряве, м’яке або жорстке. Якщо тато рано посивів – діти це успадкують.

Зріст. У високих батьків народжуються високі діти, а у низьких – низькі, навіть якщо зріст мами і тата сильно відрізняється.

Поза для сну. Саме від тата дитина переймає позу, в якій спить. Іноді через це на ліжку зовсім не залишається місця для мами. Зате можуть вийти дуже милі сімейні фото.

Почуття гумору. Досить вагома причина народжувати від чоловіка з відмінним почуттям гумору. Інакше дурні жарти доведеться вислуховувати не тільки від нього, а й від дітей.

Відзначимо, що не варто сприймати цю інформацію як істину в останній інстанції і шукати невідповідності – на кшталт “А у нашої дитини підборіддя від мами”. Природа буває непередбачувана, тому насолоджуйтеся тим, яким вона зробила ваших малюків.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Корисні й шкідливі продукти для здоров’я зубів – як зберегти «голлівудську» усмішку

 

 

To Top